Kierowca autobusu

Miejsce pracy: Biecka 25c, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: obsługa linii obsługiwanych przez pracodawcę, przewóz osób autobusem
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • przewóz osób
    • karta kierowcy
    • prawo jazdy kat. D
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierowca autobusu
        Pracodawca: VOYAGER TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Biecka 25c, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Dominika Trybek
        Numer telefonu: 512-293-756
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie+CV
        prace ziemne koparko - ładowarką. Praca na teenie powiatu gorlickiego
        StPr/21/0409
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        obsługa miernika płynności wchodzącego w skład lini technologicznej do produkcji regranulatu, badanie jakości regranulatu
        StPr/21/0412

        obsługa kasy; obsługa klientów na stoisku mięsnym; zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów; kontrola jakości przy dostawie
        StPr/21/0405

        nadzór nad prawidłowym załadunkiem towarów (prawidłowe rozmieszczenie towaru, odpowiedni nacisk na osie); współpraca z pracownikami działu spedycji; przegląd i sprawdzanie stanu technicznego samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego przed każdym wyruszeniem w trasę; sprawdzenie kompletności niezbędnych dokumentów potrzebnych do przewozu ładunków krajowych jak i zagranicznych. Praca w delegacji na trasie Polska- Niemcy - Austria.
        StPr/21/0407

        ochrona obiektu
        StPr/21/0408

        wspieranie Posła na Sejm RP w codziennej pracy; dbanie o wizerunek Posła; obsługa sekretariatu; obsługa poczty poselskiej; prowadzenie dokumentacji biurowej; prowadzenie spraw i interwencji poselskich; prowadzenie kalendarza Posła na Sejm RP; obsługa spotkań Posła na Sejm; sporządzanie notatek ze spotkań oraz notatek na stron internetową; dbanie o dobrą komunikację biura; dbanie o czystość w biurze
        StPr/21/0402
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        wg programu stażu
        StPr/21/0400

        sprzedawanie biletów autokarowych; prowadzenie dokumentacji wynikającej ze sposobu wydawania biletów (odręczna, drukarki, komputery); udzielanie informacji podróżnym w zakresie rozkładów jazdy; prowadzenie ewidencji kasowej; obsługa podstawowych urządzeń biurowych; pomoc w aktualizowaniu informacji o rozkładach jazdy
        StPr/21/0385

        obsługa linii obsługiwanych przez pracodawcę, przewóz osób autobusem
        StPr/21/0386
        wynagrodzenie od od 20 PLN

        diagnozowanie i naprawa autobusów
        StPr/21/0387