Kierownik do spraw kontroli jakości (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Opracowywanie; nadzorowanie; wdrażanie; utrzymanie i doskonalenie systemów zapewniania jakości w organizacji, w tym zarządzanie między innymi systemami, takimi HACCP (analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli); sprawowanie nadzoru nad dokumentacją wewnętrzną i zewnętrzną w ramach systemów jakości; opracowywanie standardów jakościowych w odniesieniu do nowych produktów i procesów, w tym opracowywanie dokumentów systemu jakości; analiza sensoryczna i jakościowa surowców i produktów gotowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemia
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe - mgr chemii; staż pracy - 1 rok - mile widziany; znajomość j. angielskiego - poziom średni; prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      przekazania dokumentów:
      serwisowanie sprzętu komputerowego
      StPr/21/0117
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wg programu stazu
      StPr/21/0118
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      przyjmowanie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; weryfikacja formalna dokumentów księgowych; wprowadzanie dokumentów księgowych do programu księgowego; wydruki rejestrów, ewidencji i ksiąg; kompletowanie akt osobowych pracowników i ich segregowanie; przygotowywanie dokumentów do naliczenia list płac; przygotowywanie dokumentów do sporządzenia dokumentów ubezpieczeniowych; przygotowywanie i opracowywanie sprawozdań i informacji wymaganych przepisami prawa (GUS, ochrona środowiska); sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie róznego rodzaju pism; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów
      StPr/21/0119

      przygotowanie surowców do produkcji pieczywa; wytwarzanie, dzielenie formowania ciasta; wypiekanie pieczywa z zachowaniem zasad technologicznych; schładzanie, krojenie i pakowanie pieczywa; utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie przepisów BHP i ppoż
      StPr/21/0120

      - pomoc i asystowanie mieszkańcom w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, - pomoc mieszkańcom w przygotowaniu i przyjmowaniu pożywienia, podawanie posiłków do pokoi, w razie potrzeby karmienie osób; - pomoc mieszkańcom w poruszaniu się; - utrzymywanie higieny w otoczeniu mieszkańców; - organizowanie i spędzanie czasu wolnego z mieszkańcami, mobilizowanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań; - opieka nad mieszkańcami podczas wyjazdów na badania, konsultacje specjalistyczne i spotkania integracyjne
      StPr/21/0121

      rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, pozyskiwanie i obsługa klientów, przygotowanie i wysyłanie ofert do kontrahentów, analizowanie propozycji przedstawionych przez kooperatorów i podwykonawców, kontakt z potencjalnymi klientami, negocjowanie warunków współpracy, skrupulatność i umiejętność organizacji czasu pracy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy
      StPr/21/0114
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - opracowanie i realizowanie z dzieckiem i jego rodziną indywidualnego planu terapii - prowadzenie zajęć z dzieckiem zgodnie ze wskazaniami terapeutycznymi - analizowania skuteczności pomocy udzielanej dziecku i jego rodzinie; wprowadzanie zmian w przyjętym programie stosownie do potrzeb dziecka i jego rodziny - udzielanie wsparcia dla rodziny dziecka poprzez m.in. specjalistyczne doradztwo informacyjne - zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w czasie zajęć - prowadzenie dokumentacji zajęć, w tym: prowadzenie dziennika - rejestru zajęć; miesięcznych kart - rozliczeń z realizacji godzin
      StPr/21/0115
      wynagrodzenie od 18,3 - 70 PLN

      Roboty ogólnobudowlane, murowanie.
      StPr/21/0112
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      obróbka wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną, kontrola wyrobu, dobór i ustawianie narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie, wprowadzanie i edytowanie programu oraz praca na obrabiarce w oparciu o utworzony program
      StPr/21/0106

      montaż instalacji C.O., montaż kolektorów słonecznych, montaż kotłowni gazowych, montaż ogrzewania podłogowego, instalacje wod.-kan, praca na terenie powiatu gorlickiego oraz małopolski
      StPr/21/0108