Starszy inspektor BHP

Miejsce pracy: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, sporządzanie analiz stanu BHP, doradztwo w zakresie poprawy stanu BHP, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przeprowadzanie szkoleń wstępnych w zakresie BHP, organizacja, koordynacja bezpośredni nadzór nad całokształtem spraw związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym spółki oraz obrony cywilnej, nadzór nad realizacją zobowiązań regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Zawód:
    • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Język:
      • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
        Uprawnienia:
        • Prawo jazdy kat. B
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP, umiejętność pracy w zespole, umiejętność radzenia sobie ze stresem
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: FOREST GORLICE SP. Z O.O.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Biecka 9, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
          Osoba do kontaktu: Małgorzata Rzońca
          Numer telefonu: 18 353 90 13
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 10:00 do 15:00
          wg programu stażu
          StPr/20/0684
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.nin. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych); kompletowanie dokumentów; obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych; pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów; organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie dokumentów; przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych; stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych
          StPr/20/0685

          obsługa interesantów zgłaszających się do Ośrodka Pomocy Społecznej, poprzez kierowanie ich do odpowiednich pracowników jednostki zajmujących się poszczególnymi zadaniami, udzielanie informacji interesantom na temat przysługującej pomocy oraz pomoc przy uzupełnianiu różnych wniosków, rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących zgodnie z instrukcją kancelaryjną, wpisywanie pism do książki nadawczej lub do dziennika korespondencyjnego , przygotowywanie korespondencji do wysłania , nadawanie korespondencji do placówki pocztowej , odbieranie telefonów i przekazywanie informacji osobom dzwoniącym , kierowanie rozmów do odpowiednich pracowników jednostki
          StPr/20/0687

          organizacja i prowadzenie zajęć
          StPr/20/0689
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          obsługa maszyny szwalniczej
          StPr/20/0690

          StPr/20/0683

          bezpieczna i zgodna z przepisami obsługa wózka jezdniowego, dbałość o stan techniczny pojazdu, wykonywanie drobnych prac fizycznych podczas przygotowywania materiałów i towarów do załadunku. Załadunek, transport i rozładunek
          StPr/20/0678

          samodzielne wykonywanie wykrojów odzieżowych, tworzenie nowych form do krojenia odzieży również na podstawie otrzymanego wzoru wyrobu
          StPr/20/0675
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          wykonywanie zabiegów kosmetycznych - manicure, pediciure
          StPr/20/0672

          kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, sporządzanie analiz stanu BHP, doradztwo w zakresie poprawy stanu BHP, sporządzanie dokumentacji powypadkowej, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, przeprowadzanie szkoleń wstępnych w zakresie BHP, organizacja, koordynacja bezpośredni nadzór nad całokształtem spraw związanych z bezpieczeństwem przeciwpożarowym spółki oraz obrony cywilnej, nadzór nad realizacją zobowiązań regulujących obszar ochrony środowiska i gospodarki odpadami
          StPr/20/0649
          wynagrodzenie od od 3 500 PLN