Monter instalacji i wodno - kanalizacyjnych

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Rzetelne i staranne wykonywanie obowiązków, dbałość o dobro zakładu, powierzony sprzęt, jego wyposażenie - praca w Gorlicach oraz budowy u inwestorów na terenie całego kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 24.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań, samodzielność, odpowiedzialność. Umiejętność pracy w zespole i organizowania pracy własnej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Lichoń
      Numer telefonu: 183536307 w. 110
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      przekazania dokumentów:
      strzyżenie damsko-męskie, farbowanie, odnulacja
      StPr/20/0339
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa obrabiarki cnc, wykrywanie nieprawidłowości w pracy obrabiarki, obsługa innych maszyn do obróbki drewna
      StPr/20/0333

      dobieranie materiałów drzewnych do obróbki, obsługa maszyn do obróbki mechanicznej drewna (strugarek, wyrówniarek, frezarek, szlifierek ) ocena stanu technicznego narzędzi, wymiana narzędzi w przypadku ich zużycia, wykonywanie innych prac koniecznych w procesie technologicznym
      StPr/20/0331

      - pomoc i asystowanie mieszkańcom w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych dot. higieny osobistej, ubieraniu i rozbieraniu się - pomoc w przygotowaniu i przyjmowaniu pożywienia, podawanie posiłków do pokoi, w razie potrzeby karmienie osób, - pomoc mieszkańcom w poruszaniu się, - utrzymywanie porządku w otoczeniu mieszkańców - organizowanie i spędzanie wolnego czasu z mieszkańcami, mobilizowanie do aktywnego spędzania czasu oraz rozwijania zainteresowań - opieka nad mieszkańcami podczas wyjazdów na badania, konsultacje specjalistyczne i spotkania integracyjne itp.
      StPr/20/0318
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      - wykonywanie i nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych - wykonywanie zaleceń lekarza kierującego na zabiegi fizjoterapeutyczne - prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z leczeniem - kwalifikowanie sprzętu i wyrobów medycznych do procesów mycia i dezynfekcji, sterylizacji, - przeprowadzanie mycia, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod - dokonywanie oceny parametrów podstawowych funkcji życiowych - przestrzeganie zasad etycznego postępowania w stosunku do pacjęnta oraz pracowników - nawiązywanie kontaktu z pacjentem, w celu zapewnienia jego współpracy w zajęciach fizjoterapeutycznych - stosowanie przepisów prawa dotyczących realizacji zadań zawodowych
      StPr/20/0322

      strzyżenie damsko - męskie, stylizacja fryzur, upięcia okolicznościowe, styling / trwała, kolortyzacja, zabiego regenerujące
      StPr/20/0323

      przyjmowanie i przygotowywanie samochodów osobowych do diagnostyki, sporządzanie protokołu przyjęcia, ustalanie przyczyn usterek i uszkodzeń poszczególnych układów, zespołów i mechanizmów samochodów, dobieranie sposobu oraz metod naprawy samochodów osobowych i wycena prac naprawczych, wykonywanie prac demontażowych uszkodzonych części, zespołów i podzespołów w samochodzie
      StPr/20/0326

      Obsługa klientów na stoisku mięsnym, doradztwo przy sprzedaży towarów. Obsługa sprzętu technicznego: krajalnicy, wagi etykietującej, metkownicy. Zamawianie, odbiór, ekspozycja towarów, kontrola jakości przy każdej dostawie, metkowanie przyjęcie towarów przy użyciu kolektora danych. Obsługa kasy fiskalnej, terminala pos , wagi elektronicznej, wydawanie klientom paragonów lub FV, porządkowanie sal sprzedaży, magazynu, pomieszczeń sanitarnych. Przestrzeganie przepisów bhp, p.p., sanitarno-epidemiologicznych
      StPr/20/0316

      prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych zgodnie z obowiązującym programem nauczaknia w zawodach informatycznych
      StPr/20/0311
      wynagrodzenie od od 1 782 PLN

      praca na koparce przy robotach ziemnych, pomoc w prostych robotach budowlanych .
      StPr/20/0312
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN