Fryzjer

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: strzyżenie damsko - męskie, koloryzacja, modelowanie, układanie włosów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
      Zawód:
      • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: - wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe kierunkowe (fryzjer, technik usług fryzjerskich); staż pracy 6 m-cy - mile widziany; umiejętności fryzjerskie - mo
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
        Numer telefonu: 183536307 w. 102
        E-mail: krgo@praca.gov.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie
        przekazania dokumentów:
        prace ogólnobudowlane. Praca na terenie Polski południowej
        StPr/20/0149
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        przygotowanie posiłków
        StPr/20/0131
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        wydawanie posiłków, napojów, prace barmańskie
        StPr/20/0132

        przeszkolenie z zakresu BHP i p.poż, zapoznanie się z regulaminem pracy, przepisami prawa obowiązującymi u organizatora, specyfiką pracy oraz asortymentem oferowanym przez salę zabaw, dbanie o czysto
        StPr/20/0134
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        sprzedaż towarów, obsługa klienta
        StPr/20/0135
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        ewidencja dokumentacji przychodzącej i wychodzącej, prowadzenie rejestrów, prowadzenie metryk spraw zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem akt, archiwizacja dokumentów, prowadzenie i obsługa baz danyc
        StPr/20/0138

        wg programu stażu
        StPr/20/0127

        oopieka nad dziećmi
        StPr/20/0130

        obsługa kasy fiskalnej opartej na systemie "POS"; przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym;przygotowywanie produktów do sprzedaży i ich wyeksponowanie - a
        StPr/20/0140

        przyjmowanie, gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego zadekretowanych dokumentów; kompletowanie dowodów księgowych stanowiących p
        StPr/20/0144