Brukarz

Miejsce pracy: Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Pomoc pry pracach ziemnych, układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych, pomoc przy montażu ogrodzeń, prace przy budowie boisk sportowych - montaż sprzętu sportowego, pomoc przy układaniu nawierzchn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Zawód:
    • Brukarz (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
      Uprawnienia:
      • układanie kostki brukowej
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność obsługi maszyn budowlanych - dod. atut
        Pracodawca: Firma Usługowo-Handlowa "OL-BUD" Aleksander Pyzik
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Sienkiewicza 42, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Aleksander Pyzik
        Numer telefonu: 604 620 037, 725 005 687
        E-mail: pyzikgorlice@poczta.fm
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        budowa sieci komputerowych; instalacja komputerów; konfiguracja ruterów; archiwizacja danych (urządzenia NAS)
        StPr/19/1096
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        instalacja i obsługa programu PŁATNIK; pomoc klientom w obsłudze programu OPTIMA; instalacja oprogramowania Cormach OPTIMA
        StPr/19/1097
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        przyjmowanie towaru do magazynu po sprawdzeniu pod względem ilościowym i jakościowym, rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu na podstawie dokumentacji magazynowej
        StPr/19/1095

        stylizacja paznokci, rzęsy; manicure, pedicure
        StPr/19/1090
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        przewóz towarów samochodem ciężarowym do Katowic, prace pomocnicze przy remontach silników elektrycznych
        StPr/19/1087
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Wykonywanie konstrukcji stalowych poprzez spawanie elementów metalowych
        StPr/19/1079
        wynagrodzenie od 2 400 - 2 560 PLN

        StPr/19/1072

        Pomoc pry pracach ziemnych, układanie kostki brukowej, obrzeży betonowych, pomoc przy montażu ogrodzeń, prace przy budowie boisk sportowych - montaż sprzętu sportowego, pomoc przy układaniu nawierzchn
        StPr/19/1073
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        ocena przydatności surowców oraz przygotowywanie ich do produkcji, mieszanie surowców, w zależność od rodzaju ciast oraz ich wyrabianie
        StPr/19/1052

        przygotowywanie mas do przekładania ciastek, babek, placków, wafli, zapoznanie się z recepturami wyrobów cukierniczych i ciastkarskich, umiejętność wypiekania ciastek, drożdżówek, placków
        StPr/19/0957