Fryzjer

Miejsce pracy: Podkościelna 11a, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: strzyżenie damsko- męskie, czesanie; farbowanie, modelowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.12.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer
    Zawód:
    • Fryzjer* (wymagany staż - lata: 2)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe kierunkowe; staż pracy - min. 2 lata (przerwa w wykonywaniu zawodu - bez znaczenia); umiejętności: strzyżenie damsko- męskie, czesanie, farbowanie, modelowanie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: EWA SKÓRSKA - SALON FRYZJERSKI "EVITA"
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Podkościelna 11a, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Ewa Skórska
      Numer telefonu: 660-108-431
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie
      diagnoza pedagogiczna dzieci niesłyszących i słabosłyszących
      StPr/19/0997
      wynagrodzenie od 417,3 - 572,55 PLN

      diagnoza pedagogiczna dzieci niewidomych i słabosłyszących
      StPr/19/0998

      obsługa klientów na stoisku mięsno-wędliniarskim
      StPr/19/0999
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzedaż towarów, obsługa klienta i dostawców, zamawianie towaru
      StPr/19/0988

      obsługa wózka widłowego, załadunek towarów, rozładunek surowców, transport produktów, prace magazynowe, układanie produktów i materiałów
      StPr/19/0992
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN

      montaż oraz regulacja rowerów
      StPr/19/0993

      generowanie i prowadzenie dokumentacji spółki, obsługa urządzeń biurowych; promocja i sprzedaż produktów spółki, obsługa klientów, poprawne i terminowe tworzenie bazy klientów
      StPr/19/0994

      wg programu stażu
      StPr/19/0978
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      przygotowanie surowców do produkcji wyrobów spożywczych, prowadzenie procesu produkcyjnego półproduktów i wyrobów gotowych z zastosowaniem maszyn i urządzeń przemysłowych, magazynowanie i przygotowy
      StPr/19/0979

      prace ślusarskie
      StPr/19/0972