Zamknij
REKLAMA

Pokochaj swoje ciało w 30dni! Zaprasza Małgorzata Gąska

07:23, 06.11.2017 | artykuł sponsorowany
Na zdjęciu Małgorzata Gąska i okładka jej książki "Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności " fot. materiał promocyjny

Witaj,
Nazywam się Małgorzata Gąska, zawodowo i życiowo spełniam się jako BeautyMental Coach. Zabieram Kobiety w niezwykłe podróże po meandrach ich umysłów, by odnaleźć i zharmonizować to, przez co nie czują się dobrze z sobą i własnym wyglądem. Chcę dziś zaprosić i Ciebie do udziału w tej niezwykłej podróży. To podróż w stronę Piękna…droga pokochania swojego ciała i odzyskania poczucia wartości własnej osoby, a co za tym idzie zupełnie nowa percepcja otaczającego Cię świata.

Przez wiele lat jako pedagog i kosmetolog szkoliłam przyszłych specjalistów od urody, więc znam potęgę zabiegów upiększających. Zgadzam się, że upiększanie zewnętrzne ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i podkreśla nasze unikalne piękno. 
Jednak…nie uleczysz Duszy nową sukienką czy wypełniaczem w ustach. Poczucie atrakcyjności i piękna, to coś co emanuje z naszego wnętrza, a dopiero umiejętnie podkreślone za pomocą działań zewnętrznych tworzy harmonijne dzieło, którym jesteś Ty.

Przypomnij sobie jak wspaniale wyglądasz w stanie zakochania, albo wtedy, gdy coś Tobie dobrze wyszło. Promieniejesz…
Piękno to nic innego jak uczucia, jakich aktualnie doświadczasz. To jak Ty sama czujesz się w swoim ciele. Fizjonomia ma drugorzędne znaczenie.
Twoje odbicie w lustrze będzie podlegać ocenie przez Twój umysł, w zależności od tego, co aktualnie odczuwasz.
Jeżeli jest to dobrostan w ciele, czyli kochasz, jesteś wdzięczna, odczuwasz radość, spełniasz się, jesteś w stanie nadziei i dobrego oczekiwania, wtedy Twój umysł widzi Twoje ciało jako ładne, piękne, podobasz się sobie. 
Kiedy zaś ogarniają Cię ponure myśli, jesteś wściekła, zła, zazdrosna, nie dzieje się tak, jakbyś chciała, wtedy kumulacja negatywnych emocji wypaczy percepcję Twojego ciała i wizerunku.

Nie mogąc uporać się z negatywnymi emocjami, umysł zatrzyma je w ciele i to w nim właśnie będzie upatrywać przyczyny swojego złego samopoczucia ( często manifestując te negatywy jako wszelkiego rodzaju choroby).
W ciele jest zmagazynowanych mnóstwo stłumionych emocji, które wpływają na złe samopoczucie i brak witalności.  
Pogoń za wizerunkiem idealnym, który jak masz nadzieję, ugasi ten nieustający ból Duszy nic nie da na dłuższą metę. Z nielicznymi wyjątkami pomoże, w większości przypadków na chwilę, bo to doraźne działanie.

Zabiegi kosmetyczne, ubrania, nowa fryzura, dodatki są oczywiście bardzo ważne. My kobiety kochamy się stroić, to część naszego jestestwa. Wszyscy podlegamy wzajemnym ocenom swojego wyglądu, dobry wizerunek pomaga nam w pracy i relacjach damsko-męskich, lubimy przebywać w towarzystwie osób zadbanych. Jednak, by żyć szczęśliwie potrzebujemy tak się czuć w sobie, odczuwać radość z własnych działań. 

Drogą jest rozwój osobisty czyli praca z umysłem i ciałem nad harmonią emocjonalną. Zawsze chodzi o emocje.
Podczas sesji indywidualnej stosuję mix różnych, sprawdzonych przeze mnie i skutecznych technik, które nazywam „grami umysłowymi”. Liczy się ulga i uwolnienie, to proces powrotu do Siebie samej. Działam holistycznie, angażując w proces umysł, duszę i ciało. Masz w sobie wszelkie zasoby, by wrócić do wewnętrznego piękna, utulić i ukochać samą Siebie. Dopiero kiedy to zrobisz sama w sobie, będziesz miała czym obdarować innych. 

Ponad rok temu wydałam na rynek nowatorskie narzędzie do pracy ze swoim umysłem. To unikalna książka pod tytułem „Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” do zmiany percepcji swojego ciała i wyglądu. Zawarłam w niej proces, który nazwałam w skrócie bodyLOVING. 
bodyLOVING ucieleśniony w tej właśnie postaci, to proces kierowania uwagi na swoje ciało w sposób doceniający, a przez to wprawiający w doskonały nastrój. Czynności wydają się pozornie błahe i są proste do wykonania, ponieważ biorąc pod uwagę wiedzę, w jaki sposób koduje się podświadomość są niezwykle skuteczne.

Książka jest unikalna pod względem prostoty i tego, że w połowie zapisuje ją osoba z nią pracująca. 
Ten zapis jest szczególny, ponieważ polega na dziękowaniu swojemu ciału i rysowaniu czerwonych serc w ilustracje przedstawiające część ciała, na której się skupiamy. Jest ich 26 do zauważenia i docenienia."Pokochaj swoje ciało w 30 dni. Dziennik Wdzięczności” został uznany m.in przez magazyn psychologiczny SENS  - " To naprawdę działa " - pisze Katarzyna Droga w artykule pt. " Piękna taka jak chcę".

Model jest na tyle prosty i skuteczny, że zachęcona sukcesem pierwszej książki przeznaczonej dla Kobiet, wydałam część „Matka i Córka” przeznaczone do wspólnej pracy z dziewczynką lat 6-11. Zainspirowała mnie do tego praca z własną Córką.

Okazało się, że największą przeszkodą do stosowania tego procesu jest spadek motywacji i brak zaangażowania w oczekiwaniu na efekt swojej pracy. Nie mamy nawyku doceniania Siebie i swojego ciała. Umiejętność patrzenia na siebie łaskawym okiem trzeba wytrenować, tak jak każdą inną umiejętność. Jeżeli ten nawyk nie wykształcił Ci się po drodze, nie ma tutaj dróg na skróty. Proces działa niezawodnie, pod warunkiem zastosowania go. 
Odpowiadając na tę okoliczność przybywam z pomocą zapraszając do wspólnej pracy podczas kursu online trwającego codziennie przez miesiąc pod tytułem (nie)Świadoma Piękna© .

Chcę tym samym zmotywować Ciebie do zadbania o siebie, nauczyć pracy z własnymi emocjami, pokazać jak można uwolnić ciało z blokad, które w nim latami powstawały. Chcę byś czuła się piękna i atrakcyjna każdego dnia.
Kurs rozpoczyna się 13 listopada i trwa do 12 grudnia 2017 r. Przeznaczony jest tylko dla Kobiet.

Tylko dla Czytelniczek tego artykułu specjalny rabat w kwocie 100zł na Moduł I ( obowiązuje do 8 listopada 2017, czyli dnia zakończenia sprzedaży miejsc). Panie zdecydowane na uczestnictwo w kursie i chcące otrzymać w/w rabat proszone są o kontakt meilowy do mnie na mg@fabrykasiebie.pl , w którym należy zdeklarować zakup kursu i podać hasło „Przejdź na stronę piękna”. 
Informacje o kursie znajdziesz również tutaj


Zapraszam Cię pięknie!
www.malgorzatagaska.pl 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone