Zamknij
REKLAMA

Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Formierz zalewacz

Promuj to ogłoszenie2019-09-05 13:13:59#4399

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

Formierz zalewacz

Opis stanowiska oraz wymagania:
Praca w zespole
Praca w systemie dwuzmianowym

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@ogniwobiecz.com.pl, lub pocztą albo złożenie w Spółdzielni Metalowo-Odlewniczej Ogniwo w Bieczu, ul. Tumidajskiego 3, 38-340 Biecz

Administratorem danych osobowych w procesie rekrutacji jest Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza Ogniwo w Bieczu, ul. Tumidajskiego 3, 38-340 Biecz. Dane będą przetwarzane dla potrzeb obecnej rekrutacji na podstawie przepisów kodeksu pracy i art. 6 ust. 1 lit. a i c RODO i przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w zakresie przewidzianym przez przepisy kodeksu pracy. Ich niepodanie może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej. Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.

email. kadry@ogniwobiecz.com.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-09-05 13:13:59#4399

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMSUsługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone