Zamknij
REKLAMA

Bednarka. Opel Vectra wyleciał z drogi

16:49, 04.03.2019 | Jarosław Rozpłochowski
REKLAMA
Skomentuj
foto: OSP Kryg

Około godziny 14.50 w ciągu drogi wojewódzkiej 993 na wysokości Bednarki doszło do kolizji z udziałem jednego auta osobowego, które swoją jazdę zakończyło w przydrożnym rowie.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Przybyli na miejsce strażacy zastali pojazd, który po ścięciu barier energochłonnych tyłem spadł z skarpy zatrzymując się na przydrożnym drzewie. Kierujący pojazdem mężczyzna opuścił go o własnych siłach.

Według naszych nieoficjalnych informacji pochodzący z powiatu nowosądeckiego mężczyzna, który doprowadził do kolizji auta był pod wpływem alkoholu. Pomimo obecności na miejscu ratowników z pogotowia odmówił udzielenia mu jakiejkolwiek pomocy.

----------------------------

Oficjalny komunikat policji potwierdza, że kierowca Opla był pod wpływem alkoholu, a w jego organizmie stwierdzono 0.52 promila alkoholu. Mężczyźnie odebrano uprawnienia do kierowania pojazdami, a za prowadzenie auta po spożyciu alkoholu odpowie przed Sądem. 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

FilipFilip

15 5

Alkohol uelastycznia i kierowcy nic się nie stało. Na pewno pokryje koszty naprawy bariery wraz z nawiązką i zapłaci koszty straży i innych służb. Resztę dopisze policja. 20:46, 04.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone