Zamknij
REKLAMA

Wysowa. Pierwsze w regionie Uzdrowiskowe SPA otwarte!

08:50, 30.11.2018 | A.P
REKLAMA
Skomentuj
Uroczystego otwarcia SPA w Wysowej dokonali między innymi wójt gminy Uście Gorlickie Zbigniew Ludwin i prezes Uzdrowiska Wysowa S.A Wacław Furmanek

W Wysowej oficjalnie otwarto pierwsze w powiecie SPA z usług, którego korzystać będą mogli nie tylko kuracjusze, ale także wszyscy mieszkańcy regionu. Nowoczesny kompleks strefy rekreacyjnej i gabinetów SPA wraz z rozbudowaną bazą zabiegów leczniczych stawia Uzdrowisko Wysowa S.A. na wysokiej pozycji konkurencyjności obiektów Medical SPA w Polsce.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Nowa Strefa SPA znajdująca się w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena to możliwość skorzystania m.in.: z wewnętrznego i zewnętrznego jacuzzi – czynnego całorocznie, ścieżki Kneipp’a, a także sauny fińskiej, ziołowej, łaźni parowej, kompleksu schładzającego (drewniana balia, podwieszane wiadro prysznicowe) oraz strefy relaksu obejmującej ścianę solną i tężnię solną. Do części Spa należy także basen rehabilitacyjny wyposażony m.in. w hydromasaże, wodospad, przeciwprąd oraz gejzer powietrzny. Uzdrowiskowe SPA w Wysowej-Zdroju odnoszące się do wielowiekowej tradycji saunowania i kąpieli, obejmuje także rytuał ‘hammam’ wywodzący się z tureckich tradycji, oznaczający także łaźnię turecką. W nowych gabinetach będzie także możliwość skorzystania z wielu rodzajów zabiegów m.in. masaże – relaksacyjne, orientalne, lecznicze, masaże czekoladą a także peelingi i zabiegi kosmetyczne.

Dotychczasowe doświadczenia Uzdrowiska Wysowa S.A. połączone z nowymi gabinetami SPA, nowoczesnymi salami konferencyjnymi daje możliwość kompleksowej organizacji zarówno wczasów dla Gości indywidualnych, wyjazdów rodzinnych jak i pobytów grupowych (szkolenia, konferencje) - mówi Wacław Furmanek, prezes Uzdrowiska Wysowa S.A.

Od dziś tj. od piątku 30.11.2018 Uzdrowiskowe Spa w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena będzie otwarte dla wszystkich Gości, nie tylko mieszkających na terenie obiektu ale także z poza budynku.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

niktnikt

22 2

Trochę mało zdjęć , brak mapy, projektu wizualnego itp, by zachęcić przyjezdnych. 15:44, 30.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sümbül AgaSümbül Aga

8 2

mamy najlepsza wodę mineralna na rynku, teraz jeszcze SPA, ... WYSOWA MAGICZNE MIEJSCE 12:08, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁysyŁysy

14 3

A ksiądz tam po co? Przecież oni praktykują inne metody uzdrawiania :D 14:31, 02.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AdrianAdrian

6 2

A bez klechy nie mogło się obyć? Dlaczego wszędzie się pchają? Konstytucja nie mówi, że RP jest państwem wyznaniowym. 18:20, 03.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


RaphRaph

2 2

A ten w czarnej sukience to po co tam, ma swoje udziały w zyskach?? 11:21, 05.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

......

0 0

Ksiądz po to żeby poświęcić, gdyby go nie zaprosili to by go nie było. 20:13, 10.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone