Zamknij
REKLAMA

Ropa. Drewniany dom stanął w ogniu

02:00, 24.11.2018 | A.P
REKLAMA
Skomentuj
foto poglądowe

Tuż przed północą w nocy z piątku na sobotę ciszę nie tylko w Gorlicach, ale wzdłuż drogi w kierunku Ropy „rozdarły” strażackie syreny. Podopieczni świętego Floriana pędzili walczyć z ogniem, który trawił drewniany dom w Ropie.

[ALERT]1543021140538[/ALERT]

Strażacy z JRG Gorlice oraz wspierający ich druhowie z pięciu jednostek OSP stosunkowo szybko zlokalizowali i opanowali pożar, który „rozgościł się” na poddaszu drewnianego domu. Sprawna akcja pozwoliła na uratowanie domu, a zniszczeniu przez ogień uległy jedynie rzeczy znajdujące się na strychu budynku. Pewne straty w domu poczyniła też woda użyta do akcji gaśniczej. Najważniejsze jednak, że w związku z pożarem nikt z domowników nie odniósł żadnych obrażeń, a sam dom po uprzątnięciu będzie nadawał się do dalszego mieszkania.

Warto zauważyć, że w zaledwie ostatnich kilku dniach jest to już kolejny w regionie pożar drewnianego budynku mieszkalnego.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

FiremanFireman

28 3

Drodzy mieszkańcy powiatu gorlickiego !
To od was w głównej mierze zależy bezpieczeństwo pożarowe waszych domów. Dbajcie o przewody kominowe dymowe i wentylacyjne, utrzymujcie porządek w kotłowniach, nie spalajcie śmieci w kotłach CO. Sprawdzajcie stan instalacji elektrycznej i gazowej. Prewencja to podstawa! Lepiej zapobiegać niż leczyć (gasić) 11:07, 24.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Prezes Prezes

17 3

Szacunek dla strażaków, i najważniejsze że nikomu nic się nie stało 13:15, 24.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone