Zamknij
REKLAMA

Tragedia w Binarowej. Nie żyje nastolatek!

06:07, 16.05.2020 | Jarosław Rozpłochowski
foto poglądowe
REKLAMA

Kilkadziesiąt minut temu, praktycznie w środku nocy w Binarowej doszło do tragiczego w skutkach zdarzenia w wyniku, którego śmierć ponisół młody mężczyzna. Na miejscu zdarzenia nadal pracują jeszcze służby ratunkowe. 

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

W chwili pisania tego artykułu nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów zdarzenia, ale wiemy już na pewno, że tragicznie zginął nastolatek. 

O godzinie 4.27 do służb mundurowych z WCPR (Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego) wpłynęło zgłoszenie o tym, że z dachu budynku Ośrodka Zdrowia w Binarowej spadło dwóch młodych mężczyzn. Na miejsce udali się policjanci, druhowie ochotnicy z OSP Binarowa i OSP Biecz, strażacy zawodowi z Gorlic oraz ratownicy medyczni. 

Pierwsi na miejscu byli strażacy ochotnicy, którzy we wskazanej lokalizacji faktycznie zastali dwie leżące na ziemi osoby. Jeden z nastolatków posiadał tylko ogólne potłuczenia, zaś drugi miał poważne urazy głowy. Przystąpiono natychmiast do akcji reanimacyjnej, którą po dotarciu na miejsce przejął zespoł pogotowia ratunkowego. Niestety obrażenia były na tyle duże, że nie udało się uratować życia poszkodowanego. Drugi z poszkodowanych został przetransportowany do gorlickiego szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

AKTUALIZACJA:

Z naszych ustaleń wynika, że dwaj poszkodowani nastolatkowie brali udział w spotkaniu towarzyskim. W nieustalonych na ten moment okolicznościach trafili oni na dach budynku, w którym mieści się ośrodek zdrowia. 17-latek w chwili przybycia na miejsce zdarzenia służb ratunkowych był nieprzytomny, miał widoczne liczne urazy głowy i kręgosłupa. Obrażenia te były na tyle poważne, że ratownikom nie udało się uratować jego życia. Dużo więcej szczęścia miał towarzyszący mu 16-latek, który z obrażeniami nóg i kręgosłupa trafił do szpitala. Obaj nastolatkowie pochodzą z Gorlic. 

[ALERT]1589602455319[/ALERT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA