Wczoraj (31 stycznia) w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach przeprowadzono eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego. Do oceny, w skutek przeprowadzenia eliminacji gminnych, złożono 85 prac.
W grupie I (przedszkola): 17 prac, w grupie II (szkoły podstawowe – kl. I-IV): 35 prac, w grupie III (szkoły podstawowe – kl. V-VIII): 29 prac, w grupie IV (szkoły ponadpodstawowe): 0 prac, w grupie V (dorośli): 4 prace.
Prace złożone zostały z Oddziałów Miejsko-Gminnych lub Gminnych ZOSP RP z terenu powiatu gorlickiego, w tym:
- z Biecza: 8 prac,
- z Bobowej: 10 prac,
- z Gorlic: 7 prac,
- z Ropy: 18 prac,
- z Łużnej: 16 prac,
- z Sękowej: 15 prac,
- z Uścia Gorlickiego: 11 prac,
- z Lipinek: 0 prac, brak eliminacji gminnych,
- z Moszczenicy: 0 prac, brak eliminacji gminnych.
Komisja przyznała następujące miejsce w poszczególnych grupach:
Przedszkolaki
- I miejsce – Maja Hutyriak, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bodakach
- II miejsce – Aleksandra Bielska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
- III miejsce – Marcel Gębarowski, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bodakach
- Wyróżnienie – Szymon Sokół, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łosiu
- Wyróżnienie – Julia Bernasiewicz, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej
Uczniowie szkół podstawowych – klasy I-IV
- I miejsce – Helena Abram, Szkoła Podstawowa w Bieśniku
- II miejsce – Maciej Abram, Szkoła Podstawowa w Bieśniku
- III miejsce – Marcel Szczerba, Szkoła Podstawowa w Śnietnicy
- Wyróżnienie – Antonina Bogoń, Szkoła Podstawowa w Siarach
- Wyróżnienie – Anna Hyziak, Szkoła Podstawowa w Szalowej
Uczniowie szkół podstawowych – klasy V-VIII
- I miejsce – Krystian Jędrzejowski, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Łużańskiej
- II miejsce – Paulina Głąb, Szkoła Podstawowa w Szalowej
- III miejsce – Kinga Niemaszyk, Szkoła Podstawowa w Szalowej
- Wyróżnienie – Maja Łukaszyk, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Ropie
- Wyróżnienie – Natalia Szymczyk, Szkoła Podstawowa w Dominikowicach
Uczniowie szkół ponadpodstawowych
Dorośli
- I miejsce – Gabriela Sawicka, Łużna
- II miejsce – Karolina Mituś, Ropa
- III miejsce – Agata Mituś, Ropa
- Wyróżnienie – Agnieszka Mituś, Ropa
Wręczenie nagród dla laureatów odbędzie podczas Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz