Zamknij
REKLAMA

Piknik rodzinny na Hallera [ FOTO ]

21:08, 10.06.2022 | .
Skomentuj Fot. Piotr Boczoń / Gorlice24
REKLAMA

W piątek 10 czerwca wśród bloków przy ulicy Hallera odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia!

Organizatorem imprezy była Spółdzielnia Mieszkaniowa "Małopolska", Zarząd Osiedla nr 8 "Korczak" oraz Klub Osiedlowy Hallerówka. Podczas pikniku, który się odbył na polanie pomiędzy blokami zorganizowano atrakcje przede wszystkim dla najmłodszych.

Ogromna kolejka ustawiała się do jazdy na kucach, a wręcz oblężenie przeżywały "dmuchańce". Oczywiście nie mogło zabraknąć też podstawowej rzeczy na takim pikniku - waty cukrowej!  Głodni z kolei mogli przekąsić pizzę z food trucka. 

Podczas pikniku odbył się II Bazar Rozmaitości. Ciekawostką były żywe pszczoły - z bliska można było zobaczyć jak pracują w ulu i tworzą plaster miodu. Na koniec wydarzenia zaplanowany był pokaz iluzji w wykonaniu Adriana Mitoraja.

Swoje stoisko rozstawił także Gorlicki Klub Sportowy Glinik, gdzie zachęcał młodych do rozpoczęcia gry w szkółce piłkarskiej.

W trakcie wydarzenia prezes spółdzielni "Małopolska", Łukasz Igielski  zachęcał do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz Józia z Brunar, czyli zakupu ciast i innych słodkości. Chłopczyk zmaga się z neuroblastomą IV stopnia, z przerzutami do szpiku i kości. Szansę na całkowite wyleczenie daje nierefundowana szczepionka dostępna wyłącznie w klinice w Nowym Jorku. Jej koszt jest ogromny i wynosi około miliona złotych. Akcja ma na celu zebranie tych środków.

Wesprzeć chłopca można także TUTAJ

[FOTORELACJA]1705[/FOTORELACJA]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

kopcekopce

1 0

kopce juz zimiokami a nie piknik 15:42, 11.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kierownik piwny Kierownik piwny

2 0

Gorliczanie i tak osiedlają się w większych Miastach dlatego Gorlice liczą prawie tyle samo co Grybów i dzieje się tyle samo co w Grybowie, nawet Autobusów nie ma już przelotnych zostały tylko przestanki by wypić piwko za to by byli Gorliczanie się tak nie poniżyli by pić piwko na przestankach. 21:45, 11.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%