Zamknij
REKLAMA

Gorlice. Jutro zostaw samochód i jedź autobusem MZK za darmo!

18:09, 21.09.2020 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

Już jutro (we wtorek 22 września) obchodzimy Dzień bez samochodu! Tradycyjnie, z tej okazji przez cały dzień MZK Gorlice będzie wozić pasażerów zupełnie za darmo, na wszystkich trasach - nawet do miejscowości ościennych! Przypominamy, że to nie jedyna z atrakcji trwającego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu #EMW. Nadal w Pawilonie Historii Miasta odebrać można mobilne gadżety i wziąć udział w zabawie z nagrodami.

Tegoroczna edycja akcji odbywa się pod hasłem „Mobilność czysta, współdzielona i inteligentna”.W ramach akcji, aby zachęcić gorliczan do poruszania się ekologicznymi środkami transportu, które nie tylko przyczyniają się do poprawy jakości powietrza i „rozkorkowania” miasta, ale też pozytywnie wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie, Urząd Miejski przygotował konkurs. 

Jeśli lubisz spacerować, jeździć na rowerze, hulajnodze czy rolkach, to ta propozycja jest dla Ciebie!

Zabierz ze sobą nasz mobilny gadżet, odwiedź za pomocą zeroemisyjnego środka transportu jakieś miejsce w okolicy (w Gorlicach, w okolicach, w Małopolsce!), zrób z nim oryginalne zdjęcie i prześlij je na adres [email protected] wraz z krótkim komentarzem, zawierającym informację gdzie i kiedy zostały zrobione, oraz jakim środkiem transportu i ile km pokonano aby się tam dostać. Uwaga ilość gadżetów ograniczona!

Najciekawsze prace zostaną zamieszczone na stronie internetowej Miasta Gorlice – www.gorlice.pl, Kurierze Gorlickim oraz w facebookowej galerii zdjęć. Wybrane fotografie zostaną także nagrodzone upominkami promocyjnymi.

źródło informacji: Urząd Miejski w Gorlicach

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

????????

3 12

Tylko ze MZK jeździ tylko po mieście a nie po okolicach,ci co jeżdżą mksem maja miesięczne 19:05, 21.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

PolakPolak

15 0

Halo. MZK Gorlice jeździ do wielu sąsiednich wsi... Więc jak tylko po mieście? 20:21, 21.09.2020


TrolTrol

1 1

Aldo następny badziew z niezdrową żywnością. A małe gospodarstwa padają. 09:14, 24.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Www.Www.

1 0

Ja mam małe gospodarstwo. I co przyjedziesz do mnie po ziemniaki? Czy po dynię. Powiesz więcej jak w sklepie to nikt już nie kupi. A nic nie wodzialo u mnie opryskow Ani nawozów sztucznych. 20:24, 29.09.2020


REKLAMA