Zamknij
REKLAMA

Gorlice. W ten weekend odbędzie się Kiermasz Wielkanocny

09:48, 12.04.2019 | Jarosław Rozpłochowski
REKLAMA
Skomentuj

Na gorlickim Rynku rozpoczęły się właśnie prace przygotowujące weekendowy kiermasz świąteczny. Choć pogoda za oknem sugeruje bardziej, że będzie to jarmark bożonarodzeniowy to na pewno wszyscy, którzy w sobotę i niedzielę wybiorą się do serca naszego miasta zaopatrzą się w wielkanocne specjały. 

Święta Wielkiej Nocy zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi gorlicki Kiermasz Wielkanocny (13-14 kwietnia). Dla wszystkich, którzy chcieliby, aby na ich stołach zawitały świeże i zdrowe produkty, przygotowane przez lokalnych producentów i Koła Gospodyń Wiejskich, zapraszamy już dzisiaj na gorlicki Rynek. Będzie można skosztować lokalnych potraw i poznać regionalne produkty.

Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. W sobotę, czyli w przeddzień Niedzieli Palmowej, będzie można samodzielnie przygotować palmę wielkanocną podczas warsztatów "Bez ściemy palmy wijemy". Natomiast w niedzielę zapraszamy najmłodszych na happening "Kura Bronia szuka jajek".

W trakcie Kiermaszu będzie można wesprzeć pięcioletnią Antosię Kluk z Szymbarku. Dziewczynka urodziła się z zespołem Downa, ale jej największym problemem jest niewydolność oddechowa, nie może także mówić. Nadzieję na poprawę daje kosztowna operacja w Szwajcarii, która została wyceniona na 600 tys. zł. Zachęcamy do wsparcia! 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

BroniaBronia

1 4

Źródło.... 22:25, 12.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone