Zamknij
REKLAMA

Mł. insp. Piotr Prokipczak objął obowiązki I Zastępcy Komendanta KPP Gorlice

11:35, 11.03.2019 | Jarosław Rozpłochowski
Skomentuj
REKLAMA

W piątek w Komendzie Powiatowej Policji w Gorlicach odbyło się uroczyste wprowadzenie i powitanie mł. insp. Piotra Prokipczaka, któremu Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta powierzył pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

W uroczystej zbiórce, która miała miejsce 8 marca 2019 roku, uczestniczył insp. Krzysztof Tybor – Komendant Powiatowy Policji w Gorlicach, mł. insp. Piotr Prokipczak – obejmujący obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach oraz policjanci i pracownicy gorlickiej Komendy.

W swoim przemówieniu Komendant Tybor złożył mł. insp. Piotrowi Prokipczakowi gratulacje i życzył wielu sukcesów na nowej ścieżce zawodowej kariery. Zwrócił także uwagę, że już wcześniej przez kilka lat mieli okazję współpracować w gorlickiej komendzie, gdzie pełnili służbę w pionie kryminalnym. Wyraził także przekonanie, że ich współpracabędzie się doskonale układać i pozwoli jednostce zachować najwyższe oceny w oczach społeczeństwa i przełożonych.

W imieniu policjantów i pracowników KPP w Gorlicach gratulacje i życzenia złożyła pani Marzena Giemza, która wręczyła Komendantowi Prokipczakowi bukiet kwiatów.

Przypomnijmy. Młodszy inspektor Piotr Prokipczak urodził się w 1969 roku. Jest absolwentem Wydziału Politologii na Akademii Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi. Od początku swej zawodowej kariery pracował w gorlickiej komendzie Policji, gdzie w 2009 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego. 13 maja 2016 roku Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie powołał go na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zakopanem. Z dniem 8 marca 2019 roku powierzono mu pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gorlicach.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


aspirantaspirant

9 2

żeby tylko Mirek sobie nic nie zrobił 21:28, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA