Zamknij
REKLAMA

Zbiórka krwi i dzień dziecka - strażacy zapraszają w sobotę 28 maja!

13:55, 27.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Grochówka, zwiedzanie komendy straży pożarnej, zaglądnięcie do wozów czy przymierzenie hełmu i stroju - to wszystko strażacy przygotowali na jutrzejsze wydarzenie (25.05.). W Komendzie PSP  w Gorlicach przy ul. 11 listopada odbędzie się akcja krwiodawstwa połączona z dniem dziecka!

O tym jak bardzo potrzebna jest krew nie trzeba mówić. Ostatnio zaczyna jej brakować i mogliśmy przeczytać ogólnokrajowe apele o jej oddawanie. Każdy chętny będzie mógł oddać trochę mililitrów, które uratują komuś życie już w sobotę podczas akcji zorganizowanej przez strażaków.

Zbiórka krwi i rejestracja dawców rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do 13:00. Na wydarzenie strażacy szczególnie zapraszają rodziców wraz z dziećmi dla których przygotowali sporo atrakcji.

Najmłodsi będą mogli zwiedzić komendę i zobaczyć jak wygląda w niej praca, usiąść w wozie gaśniczym i przymierzyć hełm. Chociaż oddawanie krwi ma potrwać do godziny 13.00 to całe wydarzenie dla najmłodszych potrwa do godziny 16:00.

Zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami. W czasie kiedy dorośli będą oddawać krew my zaopiekujemy się najmłodszymi - na pewno nie będą się nudzić. 

- zachęca do udziału oficer prasowy z gorlickiej Komendy, Dariusz Surmacz.

Oczywiście zachęcamy do oddawania krwi. Impreza jest jednak otwarta dla wszystkich!

Na każdego też będzie czekała pyszna strażacka grochówka, a osoby które oddadzą krew otrzymają miły upominek.

 

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%