Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji - Gorlice

Data dodania: 2017-08-11 12:14:46ID: 381

604Pokaż numerizabela.piszczynska@polskihr.pl

Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Miejsce Pracy: Gorlice

Opis stanowiska:
• Typowe prace produkcyjne w nowoczesnej Firmie

Wymagania:
• Punktualność
• Dyspozycyjność
• Dokładność

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie, ubezpieczenie itp.
• Pracę w systemie zmianowym
• Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej Firmie

W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. NR 101, poz. 926 ze zm.)."