Promuj to ogłoszenie

Praca w sekretariacie

Data dodania: 2018-10-10 11:46:36ID: 2541

146Pokaż numerkadry@osika-meble.pl

Obowiązki na tym stanowisku:
• Wsparcie administracyjne biura,
• Obsługa sekretariatu,
• Koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz
współpracy z innymi działami,
• Organizacja spedycji
• Przyjmowanie zamówień
• Zaopatrzenie zakładu w artykuły produkcyjne i biurowe

Wymagania:
• Dobra znajomości j. angielskiego,
• Umiejętność redagowania pism,
• Wysokie zdolności interpersonalne,
• Zdolności organizacyjne, duża samodzielność,
• Dobra znajomości obsługi komputera
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok .

Oferujemy:
• umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną i miłą atmosferę w pracy
• pracę od poniedziałku do piątku (7-15/8-16).

Miejsce pracy: Rzepiennik Biskupi

Aplikacje CV ze zdjęciem + list motywacyjny
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.