Promuj to ogłoszenie

Praca biurowa STAŁA, PEŁNY ETAT sieć LOOMBARD

Data dodania: 2018-10-06 09:55:33ID: 2525

sebastianlagosz@gmail.com

Witam

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w lombardzie w Gorlicach.
Jest to jeden z ponad 700 punktów lombardowych na terenie całego kraju.
Marka LOOMBARD działa w branży usług finansowych od ponad 20 lat.
Oferujemy pracę w największej sieci tego typu placówek w Polsce i jednej z największych w Europie.

Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi pracować z nami przynajmniej 12 miesięcy. Możliwość pracy dla studentów zaocznych.

Od przyszłych pracowników oczekujemy:
- ogólnego pojęcia o elektronice, elektronarzędziach, sprzęcie RTV i AGD
- znajomości systemu operacyjnego Windows
- obycia z internetem, przeglądarkami internetowymi
- chęci do pracy
- niekaralności
- zaangażowania w rozwój firmy
- pewności siebie,
- inteligencji i samodzielności w działaniu,
- kultury osobistej,
- pozytywnego nastawienia.

W zamian za powyższe oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- system szkoleń,
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne premie sprzedażowe,
- pracę w miłym zespole,
- jasny system godzinowy (14 dni pracy, 14 dni wolnego!),
- praca w godzinach 8-21
- pracę, która daje duże pole samodzielności i satysfakcji,
- możliwość wykazania się kreatywnością.

Zakres obowiązków:
- wycena wartości przedmiotów,
- udzielanie pożyczek oraz skupowanie przedmiotów,
- obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,
- sprzedaż stacjonarna i internetowa za pośrednictwem portali allegro, olx, loombard,
- dbanie o ład i porządek placówki.

CV wraz ze ZDJĘCIEM, zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych, prosimy przesyłać w formacie MS WORD lub PDF na adres: sebastianlagosz@gmail.com