Promuj to ogłoszenie

Kierownik Wydziału Obróbki Plastycznej

Data dodania: 2018-01-12 09:21:55ID: 1040

rekrutacja.kuzniaglinik@pgosa.pl

Grupa PGO to największa w Polsce grupa przemysłowa specjalizująca się w produkcji odlewów i odkuwek. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im odpowiedzialności. Realizujemy coraz bardziej wymagające projekty do wielu sektorów przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kuźnia Glinik Sp. z o.o.

Korzyści płynące z pracy w PGO S.A.:
• Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę w Kuźni Glinik Sp. z o.o., będącej częścią Grupy PGO SA,
• Dajemy realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki,
• Inwestujemy w rozwój pracowników (dofinansowujemy studia podyplomowe, wysyłamy na szkolenia, pomagamy w zdobywaniu certyfikatów),
• Myślimy także o rodzinach naszych pracowników- dzięki Fundacji TDJ, dzieci naszych pracowników mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych specjalnie dla nich (bezpłatne wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.).

Zadania jakie realizuje Kierownik Wydziału Obróbki Plastycznej:

• Nadzór nad całością przebiegu procesu produkcji, zgodnie z wyznaczonym planem produkcji,
• Zarządzanie zespołem Wydziału Obróbki Plastycznej poprzez planowanie i organizację pracy Wydziału, egzekwowanie wykonania powierzonych zadań oraz rozwój podległego zespołu,
• Dbałość o efektywność procesów produkcji oraz ich optymalizację,
• Zapewnienie utrzymania i rozwoju technologii poprzez modernizację oraz wdrażanie nowych technologii,
• Odpowiedzialność za przestrzeganie norm jakościowych oraz wymagań dokumentacji technicznej.

Jakie wymagania powinien spełniać Kandydat na to stanowisko?
• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe w obszarze obróbki plastycznej),
• Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Umiejętność zarządzania i organizacji pracy zespołu produkcyjnego,
• Praktyczna znajomość zagadnień obróbki plastycznej,
• Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym,
• Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz odpowiedzialność za wyniki.

Aplikacje prosimy wysyłać bezpośrednio na adres: rekrutacja.kuzniaglinik@pgosa.pl w tytule maila umieszczając „Kierownik/Kuźnia”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”