Zamknij
REKLAMA

GORLICE24.pl - nowy serwis WYBORY 2018

12:03, 05.09.2018 | Agencja Reklamy gorlice24.pl
REKLAMA

21 października wybory samorządowe. Z myślą o tym, by mieszkańcy naszego miasta i regionu mogli dokonać najlepszego wyboru, w portalu gorlice24.pl uruchomiliśmy specjalny serwis WYBORY 2018.

Nowy dział WYBORY 2018 dostępny jest z poziomu strony głównej. Publikować w nim będziemy najważniejsze informacje dotyczące kampanii wyborczej do samorządu. Na stronie głównej widocznych będzie 5 najnowszych artykułów oraz 4 zakładki - Miasto, Powiat, Prezydent, Województwo. Starsze materiały dostępne będą na podstronie. Wystarczy kliknąć na stronie głównej nagłówek działu WYBORY 2018, by znaleźć się w archiwum wcześniejszych newsów.

Dział powstał też z myślą o tych, których nie interesuje polityka. Wszystkie informacje wyborcze zostaną wyłączone poza główny obieg wiadomości i znajdą się wyłącznie w dziale WYBORY 2018.

Przypomnijmy, 21 października wybieramy radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich. Głosować będziemy też na kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów - tak będzie w Inowrocławiu. Ewentualna druga tura wyborów zaplanowana została na 4 listopada. Znowelizowany kodeks wyborczy wydłużył kadencję organów samorządowych z 4 do 5 lat, ale wprowadził też dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Ograniczone też jednomandatowe okręgi wyborcze. Pojawią się one tylko podczas wyborów do rad gmin, których liczba mieszkańców nie przekracza 20 tysięcy osób.

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW

W dziale WYBORY 2018 jest też możliwość zareklamowania się. Poza standardową ofertą reklamową, do dyspozycji kandydatów na radnych i prezydenta będą w tym dziale bannery reklamowe nad działem (1220x300px) oraz dwie lokalizacje artykułów sponsorowanych.

Portal gorlice24.pl jest najstarszym serwisem internetowym w mieście! Działamy nieprzerwanie od 2005 roku i w przeciwieństwie do innych lokalnych mediów mamy za sobą doświadczenie w strategiach reklamowych wypracowane na bazie kilku wyborów samorządowych i parlamentarnych (to na naszych łamach reklamowali się w kampaniach wyborczych do Sejmu W. Kochan, R. Kukla, P. Śliwa, w wyborach samorządowych z reklam wyborczych korzystają zawsze kandydaci na radnych praktycznie wszystkich komitetów, a także wszyscy kandydaci na burmistrza) W oparciu o niezależne statystyki można z cała odpowiedzialnością stwierdzić, że portal gorlice24.pl jest najpopularniejszym i najchętniej odwiedzanym serwisem internetowym w regionie! Miesięcznie odwiedza około 70 tysięcy internautów generujących podczas 248 tysięcy sesji ponad 1,3 mln wyświetleń (dane za ostatni kwartał tj. od 01.06.2018 do 31.08.2018)

Zapraszamy do współpracy.

(Agencja Reklamy gorlice24.pl)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone