Zamknij
REKLAMA

Pozdrowienia dla pieknej dziewczyny widzianej 21.09 o godz ok. 8:35 na przeciwko gck. Wymieniliśmy sie spojrzeniami. Niestety spieszylo mi sie jak to czytazz zostaw coś po sobie ????

Jakiego chirurga naczyniowego do zylakow w Gorlicach polecacie.

Witam. Jakiego okulistę na terenie Gorlic polecacie najbardziej? Najlepiej na NFZ.

Pozdrowienia dla przystojnego ratownika z gorlickiego basenu brunet z zarostem odezwij się

Proszę o polecenie sprawdzonej krawcowej, która przerobi suknie ślubną.

Witam:) znaleziono kotka w okolicach ulicy Słonecznej 14:) specyficzne ubarwienie i fioletowa obróżka , niesamowity słodziak ale niestety nie mogę bo przechować dłużej więc fajnie by było odnalezc wlasciciela :3

Kogo polecacie do wykonania makijażu oraz fryzury na studniówkę?

Dzień dobry;-) ogromna prośba do Państwa na umieszczenie ogłoszenia w sprawie zaginięcia suni.Szukamy Rusi,która zaginęła w okolicach Gorlic.Ostatani informacja jest taka,że była widziana w miejscowości Kryg/k/Gorlic.Bardzo prosimy o wszelkie informacje.Za odnalezienie Rusi przewidziana jest NAGRODA PIENIĘŻNA! Będe ogromnie Państwu wdzięczna za umieszczenie ogłoszenia o zaginięciu i z góry bardzo dziękuje;-) podaje nr tel pod,który można dzwonic 606 179 684 lub 18 351 81 79

"Witam pilnie poszukuję prywatnego a zarazem taniego dentysty, chodzi o ubytek plomby ktoremu towarzyszy bol, kogo polecacie ?"

Zaginął kotek o imieniu Zenek w okolicy Bystra-Pasternik. Właściciele od kilku dni szukają tego kotka więc bardzo chcialabym im pomóc w szczególności że kotek byl przyjacielem dziecka chorego na raka. Kotek niezauważalne wyskoczył z samochodu kiedy właściciel na chwilę sie zatrzymał. Proszę o udostepnienie szczegolnie osoby z Bystrej, Mszanki, Ropicy, Stróżówki. Może osoby które chodzą na grzybobranie w tej okolicy widziały kotka.

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone