Zamknij
REKLAMA

Najlepsze manekiny sklepowe - lista

15:54, 10.05.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Manekiny w sposób bardzo realistyczny prezentują ubrania. Dopasowane do aktualnych trendów mody sprawiają, że najnowsze stylizacje wyglądają naprawdę wyjątkowo. Poznaj rodzaje manekinów sklepowych oraz kiedy są one stosowane.

Modele ruchome

Manekiny należące do grupy ruchowej mogą przyjmować najróżniejsze pozycje. Producenci zadbali o to, aby w tym wypadku zachowana została pełna swoboda stylizacyjna. Manekiny ruchowe są najczęściej wybierane przez sklepy obuwnicze lub z odzieżą sportową. Modele, które są w ruchu, pozwalają na lepsze zaprezentowanie jak but czy strój zachowuje się podczas aktywności. W tej kategorii dostępne są manekiny damskie, męskie i dziecięce. Uwagę klientów przyciągają zazwyczaj nietuzinkową pozą. Najczęściej pozbawione są rysów twarzy czy włosów.

Manekiny sklepowe i ich rodzaje

W zależności od tego, co mają prezentować manekiny sklepowe, wyróżniamy kilka ich rodzai. Jednym z najbardziej popularnych są modele całościowe. Najczęściej wykorzystywane są one w klasycznych sklepach odzieżowych. Dostępne w wersji damskiej, męskiej i dziecięcej pozwalają na zaprezentowanie każdej stylizacji. Manekiny te możemy podzielić nie tylko ze względu na wiek czy płeć, ale również kolor skóry. Coraz większą popularność zyskują modele o ciemnym lub śniadym odcieniu. Butiki zajmujące się sprzedażą bluzek lub bielizny bardzo chętnie korzystają z manekinów korpusowych, lub torsów na ladę. Dużą popularnością cieszą się również ekspozytory wiszące, które można zawiesić w dowolnym miejscu sklepu. Dla sklepów zajmujących się sprzedażą skarpet i rajstop dostępne są z kolei pojedyncze nogi, które umożliwiają właściwe zaprezentowanie produktu klientom. Ciekawą propozycją są również głowy wybierane zazwyczaj w butikach z ozdobami do włosów, kapeluszami i czapkami lub perukami.

Ciekawe modele w rozmiarze XL

W ostatnim czasie producenci zachwycili sklepy odzieżowe ofertą manekinów w rozmiarze XL. Możemy mieć wrażenie, że odpowiedzią na ciągle rosnące oczekiwania społeczne odnośnie do wyglądu jest właśnie rozmiar XL, który zobaczysz pod tym linkiem. Na rynku pojawia się coraz więcej sklepów oferujących większą odzież, dzięki której każdy może poczuć się wyjątkowo. Jak więc widać prawdziwe jest stwierdzenie, że najlepsze manekiny sklepowe to takie, które są odpowiedzią na aktualne trendy mody. Oczywiście produkt ten zawsze spotka się ze słowami krytyki, gdyż mimo XXI wieku pozostaje on niezwykle kontrowersyjny. Mimo to oferowanie manekinów w rozmiarze XL przez wielu uznawanych jest za strzał w dziesiątkę, gdyż duże rozmiary wyjątkowo źle prezentują się na szczupłych modelach.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone