Zamknij
REKLAMA

Odpowiedni wybór wózka dziecięcego

15:37, 27.04.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj

Rodzice, którzy spodziewają się przyjścia na świat dziecka, poszukują najodpowiedniejszego wózka, który będzie wygodny i praktyczny dla obu stron. Sprzedawcy oferują współczesnym rodzicom wiele różnych innowacyjnych wózków. Wózki te sprawdzają się w mieście jak i poza miastem, dostępne są trzykołowe lub czterokołowe, 2 w 1 lub 3 w 1, tradycyjne lub wielofunkcyjne. Wybór jest duży i niezwykle atrakcyjny dla młodych rodziców, warto więc wybrać kilka wózków, by później wybrać ten najodpowiedniejszy. Przy wyborze wózka dziecięcego ważne jest czy wózek spełnia określone wymagania tj; bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda używania przez dziecko jak i rodzica.

Polecanym uniwersalnym wózkiem typu wielofunkcyjnego jest wózek X-Lander X-Pulse. Jest to wózek czterokołowy, który bardzo dobrze się prezentuje, jest bezpieczny i wygodny. To wózek głęboko spacerowy, do którego można wpiąć fotelik samochodowy. Wózek X-Lander X-Pulse wyposażony jest w lekką aluminiową ramę, którą łatwo się składa i rozkłada. X- Pulse z łatwością dopasuje się do każdych warunków, idealnie sprawdzi się w mieście jak i na wsi, w lesie, poradzi sobie z każdą nierównością nawierzchni. Gondola wózka jest szeroka i wygodna dla małego dziecka, regulowane jest oparcie gondoli, dzięki czemu większe dziecko może już zacząć obserwować świat. Budka natomiast jest wentylowana, co jest niezwykle ważne szczególnie wiosenno-letnią porą.

Spacerówka wózka X-Lander X-Pulse jest wygodna i funkcjonalna, posiada regulowany podnóżek oraz oparcie siedziska. Dzięki możliwości odwrócenia spacerówki w dwóch kierunkach jazdy, więc jazda wózkiem okaże się na pewno niezwykle pasjonująca. W spacerówkę wbudowano moskitierę, która ochroni dziecko przed owadami. Budka osłonowa spacerówki jest na tyle duża, by osłonić nawet całe dziecko. Duży kosz znajdujący się pod siedziskiem jest regulowany i można w nim zmieścić większe zakupy. Wózek X-Lander X-Pulse wyposażony jest w rączkę teleskopową, której uchwyt wykonany jest z ekoskóry. Wózek posiada 4 koła, z przodu wózka znajdują się skrętne koła piankowe a z tyłu wózka pompowane, dzięki czemu wózek ma lepszą amortyzację a to wpływa na wygodę dziecka.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone