Zamknij
REKLAMA

Montaż betonu architektonicznego – utrapienie czy prosta czynność?

12:42, 24.04.2018 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Gdy liczy się czas oraz jakość najtrudniej jest osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. Zwłaszcza w pracach wykończeniowych, kiedy to wszystkim – architektom, użytkownikom, inwestorom spieszy się do końca prac i podziwiania finalnego efektu. Materiałem topowym w ostatnich latach są płyty i panele 3D z betonu architektonicznego, których parametry techniczne pozwalają na wykonanie elewacji zewnętrznych, a dekoracyjność i ciekawe strukturalne wzory, umożliwiają efektowne wykończenia we wnętrzach mieszkalnych, czy też użytkowych.

Nowoczesne wnętrza w krótkim czasie

Płyty i panele 3D to rozwiązanie nie tylko modne i bardzo estetyczne, ale również proste i szybkie. Cechy takie przynależą jedynie innowacyjnym, na wskroś nowoczesnym rozwiązaniom. Osiągnięcie efektownego, oryginalnego wyglądu pomieszczeń, czy elewacji uzyskać można w bardzo krótkim czasie. Liderzy rynku polskiego potrzebują zaledwie 3 dni na realizację zamówienia. Dodatkowo sam system montażu płyt i paneli 3D wykonanych z betonu architektonicznego jest bezproblemowy pod warunkiem, że wybierzemy odpowiedni. Na uwadze trzeba mieć tutaj stabilność całej konstrukcji i zgodnie z tą wytyczną wybierać stosowne, prawidłowe rozwiązanie. Specjaliści z firmy VHCT – pierwszego w Polsce producenta betonu architektonicznego - zaznaczają, że doświadczone firmy w zakresie świadczonych usług mają też profesjonalne doradztwo i dobór odpowiedniego systemu montażu. Serwis związany z montażem płyt i paneli zaoferować mogą jedynie rzetelne, działające od wielu lat na polskim rynku firmy. Docinanie, fazowanie pod kątem 45 st., czy impregnowanie znajdują się w takim katalogu razem z głównym asortymentem.

Warunki zewnętrzne, a charakter betonu architektonicznego

Zewnętrzne warunki atmosferyczne - wilgotność powietrza, mróz, promieniowanie UV testują każdy materiał użyty na elewacjach budynków, czy w ogrodach. Stąd też tak duży nacisk na parametry techniczne wyrobów z betonu architektonicznego, przekładające się na trwałość i wytrzymałość materiału, a zatem i całej wykonanej z niego konstrukcji. Płyty i panele 3D czołowych producentów odpowiadają najwyższym, europejskim standardom. Lider w branży – firma VHCT produkuje certyfikowane płyty i panele 3D, dając na nie 30-letnią gwarancję.

Zaskakująco szybki efekt

Nieskomplikowany montaż to jeden z warunków terminowego ukończenia prac. Najważniejszym jest wybór odpowiedniego producenta. Czyli jakiego? Otóż najlepszym wyborem będzie polski podmiot, działający odpowiednio długo. Tylko takie firmy wypracowały bogatą gamą wzorów i operują całą paletą barw betonu architektonicznego. Jednocześnie dekoracyjne panele 3D i płyty uznanych producentów są bez wątpienia dobrej jakości i posiadają stosowne certyfikaty. Poza tym tylko posiadający odpowiednie doświadczenie mają wypracowane standardy obsługi i doradztwa w zakresie swoich produktów, dając gwarancję solidnego, estetycznego i pięknego końcowego efektu.

Europejska jakość, znajomość polskich warunków i surowca, kreatywność, pasja i zaangażowanie to idealny zestaw – tylko na wyłączność dla liderów branży!

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone