Zamknij
REKLAMA

Dlaczego wciąż unikamy sklepów erotycznych?

08:28, 22.03.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Wyniki badań IQS z 2017 roku jednoznacznie wskazują, że Polacy są nadal tradycyjni i konserwatywni w łóżku. Z jednej strony jest to dobra tendencja, gdyż ogranicza liczbę osób skłonnych do przygodnego seksu i narażonych na ryzyko zakażanie HIV, z drugiej - często oznacza, że w łóżku Polaków panuje nuda. Jest to bowiem jedna z przyczyn, dla których Polacy unikają sklepów erotycznych, nawet gdy deklarują niezadowolenie z życia seksualnego.

Wstyd silniejszy niż namiętność

W wielu kręgach wciąż panuje przekonanie, że wizyta w sex-shopie jest powodem do wstydu. Najbardziej wstydzą się jej Polacy po 50 roku życia, natomiast młodsze pokolenia coraz częściej uznają ją za normalne zachowanie. Niestety, sexshop często kojarzy się Polakom z rozwiązłością seksualną, przez co osoby w stałych, długoletnich związkach rezygnują z sięgania po artykuły, jakie oferuje sklep erotyczny. Jest to przykre zjawisko, zwłaszcza, że w związkach o długim stażu częściej pojawia się niezadowolenie z jakości współżycia.

Po kilku latach bycia razem namiętność może nieco przygasnąć, a rutyna i natłok obowiązków zmniejszają ochotę na seks. Jeżeli partnerzy kochają się i chcą dbać o łączącą ich relację, wizyta w sexshopie powinna być dla nich zupełnie normalną sprawą. Wstyd może zniszczyć nawet głębokie uczucie, gdyż brak przyjemności i nuda w seksie mogą przyczynić się do szukania satysfakcji seksualnej poza związkiem.

Warto przełamać wstyd

Gdy partnerzy są ze sobą szczerzy, wizyta w sexshopie i przełamanie wstydu pomoże im zacieśnić więzi. Dodatkowo zadowolenie z miłosnych igraszek pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie i sprawi, że będą rzadziej kłócić się z ukochaną osobą. Seks będzie przyjemniejszy, a libido obojga partnerów wzrośnie.

Co ważne, sexshop można odwiedzić w każdym wieku. Akcesoria erotyczne są odpowiednie nawet dla osób po 50 roku życia, które po wielu wspólnych latach chcą spróbować czegoś nowego. Jeżeli wizyta w tradycyjnym sklepie erotycznym jest zbyt krępująca, można zdecydować się na zakupy online. Zabawki erotyczne dostępne w sieci otrzyma się przesyłką pocztową lub kurierską, dzięki czemu wybrane akcesoria zagoszczą w sypialni bez wychodzenia z domu.

Osoby wstydliwe mogą mieć pewność, że gadżety erotyczne dotrą do nich bez wiedzy innych. Sklep erotyczny Secretive wysyła je w dyskretnej paczce, co sprawia, że nawet listonosz lub kurier nie wiedzą, co znajduje się w jej wnętrzu. Paczka nie wywoła zatem zakłopotania u kochanków, którzy są również rodzicami, lub u partnerów, którzy mają wścibskich sąsiadów.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018