Zamknij
REKLAMA

Modne hybrydy. Instrukcja wykonania krok po kroku

13:19, 16.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Lakiery hybrydowe, za sprawą ogromnej palety kolorów i eleganckiego wyglądu, stały się bardzo modnym i pożądanym elementem stylizacji paznokci wśród kobiet. W internecie nie brakuje tutoriali i wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób należy je nakładać, utrwalać pod lampą i wreszcie zmywać. Poznajcie naszą instrukcję nakładania manicure hybrydowego, dzięki której nawet totalna amatorka bez kursów kosmetycznych wyczaruje na swych dłoniach piękne hybrydy.

Krok pierwszy: nadajemy pożądany kształt naszym paznokciom

Eleganckie paznokcie hybrydowe, oprócz ładnego lakieru, muszą jeszcze zachwycać zadbanym i równym kształtem. Dlatego na samym początku nadajemy im pożądaną formę, np. kształt migdału. Przystępujemy do kroku drugiego.

Krok drugi: spiłowujemy i odtłuszczamy płytkę paznokcia

Za pomocą kopytka odsuwamy skórki. Kolejnym krokiem, jaki jest przed nami jest delikatne spiłowanie i odtłuszczenie płytki paznokciowej. Paznokieć przygotowujemy pod nałożenie lakieru bazowego poprzez jego delikatne spiłowanie blokiem polerskim. Nie możemy piłować zbyt intensywnie, gdyż wtedy zniszczymy płytkę paznokcia, a naszym zadaniem jest przecież przygotować ją do dalszego malowania. Przy pomocy cleanera odtłuszczamy i odpylamy powierzchnię paznokcia. Przechodzimy do kolejnego kroku.

Krok trzeci: kładziemy lakier bazowy i utrwalamy

Teraz przyszła kolej na nałożenie bazy pod lakier hybrydowy. Malujemy nią paznokcie i wkładamy pod lampę, aby utwardzić powierzchnię. Niezbędne preparaty i akcesoria do przeprowadzenia manicure hybrydowego kupimy w sklepie online http://www.misteromilano.pl. Gdy już położymy lakier bazowy i go odpowiednio utrwalimy, przechodzimy do kroku czwartego.

Krok czwarty: kładziemy kolorowy lakier docelowy i utrwalamy

Jak równo i blisko skóry nałożyć hybrydy, tak aby nie zalać skórek? Dobrym trickiem jest malutki cieniutki pędzelek. Moczymy go w lakierze i dzięki niemu dopracowujemy wygląd linii. W ten sposób nasze paznokcie będą starannie pomalowane. Malowanie lakierem hybrydowym zazwyczaj wystarczy wykonać dwa razy. Nie nakładajmy zbyt grubych warstw, bo wówczas istnieje ryzyko, że lakier nam szybciej zejdzie. Pomalowane paznokcie utrwalamy pod lampą UV.

Krok piąty: kładziemy top coat i utrwalamy

W tym kroku na już pomalowane paznokcie nakładamy top coat, czyli utrwalacz, który ma za zadanie przedłużyć żywotność naszej stylizacji. Tak przygotowane paznokcie wkładamy na kilkadziesiąt sekund pod lampę UV w celu utrwalenia.

Krok szósty: cieszymy się pięknymi pazurkami

Gotowe!

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018