Zamknij
REKLAMA

Jakich urządzeń nie może zabraknąć w nowym mieszkaniu?

17:15, 12.02.2018 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Przeprowadzka do własnego mieszkania jest długo wyczekiwanym i radosnym momentem w życiu każdego dorosłego człowieka. Po wielu latach tułania się po stancjach i mieszkania kątem u rodziców wreszcie jesteśmy na swoim. Urządzanie się na nowo jest zajęciem przyjemnym, ale i nieco kosztownym. Jakich sprzętów nie może zabraknąć w naszych czterech kątach?

oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza – urządzenie niezbędne w każdym domu

W mieszkaniach uwielbiamy wieszać tekstylia. Puszyste dywany z długim włosiem, chodniki i wykładziny umilają domową przestrzeń. Podobnie też eleganckie zasłony z velvetu oraz tapicerowane sofy i fotele. Niestety, materiały te chętnie zbierają kurz, którym żywią się potem roztocza. Stąd łatwa droga do alergii. Alergeny mogą też pochodzić z sierści zwierząt. Sprzątanie niestety nie załatwia wszystkiego, szczególnie gdy po naszym mieszkaniu biegają radośnie czworonogi. W trosce o nasze zdrowie producenci przygotowali oczyszczacze powietrza, które redukują do 96% zanieczyszczeń i przywracają w domu dobre powietrze. Równie przydatny w naszych czterech kątach jest nawilżacz powietrza. Sprawdza się on szczególnie zimą, gdy korzystamy z centralnego ogrzewania. Wówczas łatwo o problemy z oddychaniem i zasypianiem. Przesuszonego powietrza nie lubi ani nasza skóra, ani nasze włosy. Za pomocą sprytnego urządzenia można przywrócić równowagę w mieszkaniu.

nawilżacze powietrza

Trymer do brody – niezbędnik każdego brodacza

W ostatnich latach panuje silna moda na brodaczy i beer geeków. Zadbana, wypielęgnowana i odpowiednio przystrzyżona broda jest symbolem siły i męskości. Dodaje mężczyźnie urody i nadaje nieco tajemniczego wyglądu. W jaki sposób ją na co dzień pielęgnować, aby prezentowała się nienagannie i przyciągała kobiece spojrzenia? Nieocenionym sprzętem dla każdego brodacza jest trymer, za pomocą którego można skrócić wąsy i przystrzyc brodę, układając ją w pożądany kształt. Zazwyczaj trymery są wyposażone w opcję ustawienia długości przycięcia – od 1 do 10 mm. Ostrza ze stali szlachetnej gwarantują żywotność urządzenia. Ergonomiczny kształt ułatwia poruszanie się urządzenia po skórze twarzy. Zazwyczaj trymery do zarostu mają zasilanie akumulatorowe i działają do około 10 godzin bez ładowania. Wskaźnik znajdujący się na panelu głównym wyświetla stan naładowania. Urządzenia renomowanych producentów są objęte 2-letnią gwarancją. Na plus przemawia również łatwe czyszczenie i prostota użytkowania. Głowice i ostrza można zwykle myć pod bieżącą wodą.

trymer

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018