REKLAMA

W poszukiwaniu prezentu pod choinkę dla dziecka

14:48, 31.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, co kupić dziecku pod choinkę? Wydaje Ci się, że ma już wszystko? Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przegląd interesujących – naszym zdaniem – zabawek, który ułatwi podjęcie tej decyzji.

W poszukiwaniu zabawki dla dzieci do 3. roku życia

Szukasz prezentu dla rocznego czy dwuletniego dziecka? Wiesz, że pociecha ma już klocki, kolejkę i ogromną liczbę maskotek? A może dobrym pomysłem będzie sprezentowanie mu jeździka ? Ten pierwszy pojazd malucha łączy w sobie nie tylko element zabawy, ale i nauki. Dzięki niemu, pociecha może stawiać swoje pierwsze kroki, wspierając się stabilnym uchwytem. Pomaga w tym również funkcja pchania – dziecko popychając przed sobą jeździk, automatycznie stawia pewniejsze kroki i uczy się przyjmować prawidłową postawę ciała. Robi to przy okazji zabawy, więc nie zniechęca się i nie traktuje tego jako ćwiczenia.

Jeździki mogą występować w wielu różnych wzorach, nawiązujących do lubianych przez dzieci bajek, na przykład „Samochodów” czy „Kopciuszka”.

Zabawki do 6. roku życia

Jeśli nasza pociecha ma już niemal wszystko, możemy zrobić jej prezent, który pozwoli jej eksplorować nowe przestrzenie. Jest to dobry pomysł dla rodzin, które na wiosnę przeprowadzają się do mieszkania lub domu z ogródkiem. Wtedy warto pomyśleć o domku ogrodowym dla dzieci.

Zaletą tego typu zabawki jest możliwość aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Współcześnie zarówno rodzice, jak i dzieci, przez ogromną część swojego dnia przebywają w zamkniętych pomieszczeniach – przedszkolu, miejscu pracy, sklepie czy domu. Domek dla dzieci skłania do wyjścia na dwór i przeniesienia tam życiowej aktywności w ciepłych miesiącach roku.

Bogaty wybór zabawek ogrodowych, w tym domków dla dzieci, znajdziesz w sklepie internetowym https://brykacze.pl/zabawki-ogrodowe-14.

Zabawki dla dzieci w wieku szkolnym

Starsze dzieci, które rozpoczęły już szkolną naukę, lubią zajęcia, w których mogą naśladować i wspierać rodziców. Dlatego też ciekawym prezentem może być dmuchawa do liści Bosch, która powstała przy współpracy z firmą Klein. Dmuchawa to wierne odwzorowanie urządzenia stosowanego przez dorosłych i po jej uruchomieniu rzeczywiście pojawia się podmuch powietrza. Zabawka działa na baterie, więc jest w pełni bezpieczna i nie wymaga użycia prądu. Urządzenie wprost idealne do jesiennych prac w ogrodzie i zachęcenia pociechy do odejścia od komputera.

Dmuchawę i inne zabawki ogrodowe można kupić pod tym linkiem: https://brykacze.pl/. Sklep z zabawkami oferuje starannie wykonane produkty idealne na prezent.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017