REKLAMA

Lifting twarzy. Co powinniśmy wiedzieć o tym zabiegu?

12:51, 25.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Procesy starzenia się dotykają nas wszystkich w jednakowym stopniu. Skóra wraz z wiekiem wiotczeje, sprawiając, że rysy twarzy stają się mniej wyraziste, a my w rezultacie, patrząc w lustro, mamy wrażenie zmęczonych. Nowoczesne metody stosowane przez kliniki chirurgii plastycznej sprawiają, że atrakcyjny wygląd można zatrzymać na dłużej.

Bądź atrakcyjna dla siebie i innych. Zadbaj o swoje ciało i samopoczucie

Dobra prezencja dodaje pewności siebie, poprawia samopoczucie i zwiększa zadowolenie z życia. Otwiera nas na nowe sytuacje i skłania do poznawania nowych osób. Dziś zabiegi medycyny estetycznej stają się coraz bardziej popularne. Przełamywane jest również społeczne tabu w zakresie operacji plastycznych. Duże znaczenie w popularyzacji zabiegów oferowanych przez kliniki medycyny estetycznej ma również spadek cen, a co za tym idzie – większa dostępność tego typu operacji dla zwyczajnych ludzi.

Zabiegiem, po który coraz chętniej sięgają kobiety, zarówno te znane z telewizyjnych ekranów, jak i zwykłe Polki, jest lifting twarzy. Dzięki niemu, skóra może znowu cieszyć nas jędrnym, promiennym wyglądem, rysy wyostrzają się, a twarz wygląda znacznie młodziej.

Lifting twarzy – ile to kosztuje?

Proces poprawy wyglądu twarzy może składać się z kilku etapów. W zależności od potrzeb, możemy poprawić wybraną partię skóry twarzy lub kilka z nich. Cennik zależny jest konkretnego obszaru, jaki ma zostać poddany korekcie.

Przykładowo, w klinice chirurgii plastycznej Barańscy ceny za likwidację zmarszczek poprzecznych czoła zaczynają się od 600 złotych (około 150 euro). Koszt zredukowania zmarszczek wokół oczu, czyli tzw. kurzych łapek wynosi od 600 do 800 złotych, zaś podniesienie opadających kącików ust – 600 złotych.

Dla osób, które chcą poprawić estetykę poszczególnych partii twarzy, przygotowano zabiegi wypełniania kwasem hialuronowym. Lekarze specjaliści mogą poprawić wygląd policzków i ust, czyniąc je pełniejszymi i bardziej kształtnymi.

Wymienione wyżej zabiegi estetyczne twarzy trwają od 10 do 240 minut. W zależności od skomplikowania procesu leczenia, pacjent przebywa w klinice średnio 3-4 doby. Pełna rekonwalescencja zajmuje około 2-3 tygodni.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg poprawiający wygląd twarzy?

  • realne polepszenie wyglądu – po zabiegu i okresie rekonwalescencji pacjent może z przyjemnością i z dumą popatrzeć w lustro; wreszcie nie wstydzi się swojego wyglądu, chętniej pozuje do zdjęć i wychodzi do ludzi;
  • zwiększenie pewności siebie – poprawa własnego wyglądu ogromnie wpływa na samopoczucie, na postrzeganie samego siebie i większe poczucie własnej wartości;
  • poprawa samopoczucia – osoby zadowolone ze swojego wyglądu mają większy apetyt na życie, są życzliwsze dla siebie i ludzi wokół.
(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017