Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenie samochodu zabytkowego z limitem kilometrów – czy to dobre rozwiązanie?

09:14, 03.10.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Zadbany, zabytkowy samochód jest dumą dla właściciela. Niestety, nie każdy posiadacz oldtimera wyjeżdża swoim ukochanym pojazdem na ulicę. Wynika to z obawy, że auto ulegnie awarii lub wypadkowi, a naprawa samochodu będzie niemożliwa ze względu na wysokie koszty. Co zrobić, by się przed nimi uchronić i jednocześnie cieszyć się z jazdy zabytkiem?

Classic Car Insurance – produkt, który spełni Twoje marzenia

Aby bez obaw poruszać się zabytkowym samochodem po drogach publicznych, warto wykupić Classic Car insurance. Jest to polisa, która jest kierowana do właścicieli oldtimerów, którzy mają odmienne potrzeby niż użytkownicy innych samochodów. Ubezpieczenie dostępne pod adresem https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/ chroni przed uszkodzeniem auta podczas wypożyczenia go na ślub, czy też w trakcie zlotu miłośników starych samochodów. Ponadto Classic Car Insurance gwarantuje ochronę przed skutkami pożaru, przypadkowego uszkodzenia i kradzieży.

Największym atutem polisy oferowanej przez brytyjskie towarzystwo ubezpieczeniowe jest niska składka. Najtańsze ubezpieczenie można wykupić już za 18 funtów, co oznacza, że jest to oferta znacznie mniej kosztowna niż propozycje, jakie przedstawiają polskie zakłady ubezpieczeń. Co więcej, w ramach Classic Car Insurance istnieje możliwość korzystania z darmowej ochrony na terenie Unii Europejskiej obowiązującej przez 90 dni. Bezpłatna ochrona umożliwia swobodne podróżowanie po Starym Kontynencie oraz branie udziału w wystawach i zlotach na terenie różnych krajów.

Limit kilometrów – o co w nim chodzi?

Brytyjska polisa dla oldtimerów jest dostępna w opcji z limitem kilometrów. W jej ramach ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje do chwili, w której zabytkowy samochód przejedzie określoną w umowie liczbę kilometrów. Jest to dobre rozwiązanie dla właścicieli klasyków, którzy jeżdżą zabytkowym pojazdem niewiele i jednocześnie chcą płacić za ubezpieczenie możliwie jak najmniej. Limit kilometrów sprawia, że składka na ubezpieczenie jest o wiele niższa niż w opcji bez ograniczenia długości tras przejazdu.

Z ubezpieczenia Classic Car Insurance mogą zatem korzystać zarówno ci kierowcy, którzy jeżdżą oldtimerem na co dzień, jak i ci, którzy wsiadają za jego kierownicę sporadycznie. Brytyjski ubezpieczyciel stworzył bowiem rozwiązania, jakie zadowalają obie grupy i odpowiadają na ich wszystkie potrzeby. W Polsce trudno znaleźć równie ciekawą, konkurencyjną ofertę.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018