Zamknij
REKLAMA

Ubezpieczenie na gadżety

12:56, 07.09.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj

Choć to może brzmieć paradoksalnie, ale coraz częściej decydujemy się na dedykowane polisy ubezpieczeniowe. Znakiem naszych czasów jest szybki rozwój technologii, a co za tym idzie ogromna zmiana w postrzeganiu komunikacji, obsłudze urządzeń czy w ogóle funkcjonowania. I mimo tego że psychologowie ostrzegają, że w dużej mierze zmieniają one nasz sposób zawierania relacji z innymi ludźmi, funkcjonowania w świecie realnym i wirtualnym, to można odnieść wrażenie, że jest to trend, którego nie jesteśmy w stanie powstrzymać. Współczesny telefon to urządzenia, które w minimalnym stopniu służy do rozmowy – częściej staje się małym przenośnym komputerem, którym zarządzamy pracą w biurze, urządzeniami domowymi oraz czasem wolnym. Stały dostęp do Internetu, media społecznościowe oraz aplikacje, które ułatwiają nam funkcjonowanie zrewolucjonizowały sposób myślenia o komunikacji. 

Oszczędzać czas

Używanie smartfonów jest przez wielu krytykowane. Faktycznie widok osób skupionych na małych ekranach może być i śmieszne, i przygnębiające, ale dla wielu osób małe urządzenie, które zastępuje kilkanaście innych i mieści się przy tym w dłoni, jest największym wynalazkiem XXI wieku. Jednym naciśnięciem palca otwieramy kalendarz czy organizer, a na dobrą sprawę nie potrzebujemy już ani budzika, ani nawigacji, ani aparatu fotograficznego w wersji kompaktowej, ponieważ nasz smartfon to wszystko, a nawet jeszcze więcej, ma. Skoro to takie multifunkcjonalne urządzenie, jego utrata może być bardzo dotkliwa ze względu na ilość zgromadzonych tam danych. Z drugiej strony samo urządzenie (szczególnie te z górnej półki i najnowszych kolekcji) jest dość dużym wydatkiem. Zniszczenie lub utrata smartfona to bardzo poważny problem. By zminimalizować te straty, warto pomyśleć o dedykowanym ubezpieczeniu https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance.

Polisa na miarę czasów

Zapobieganie wypadkom to jedna z najbardziej rozsądnych dróg. Nawet, gdy bardzo się staramy, nietrudno o upuszczenie lub zalanie kosztownego gadżetu. Z drugiej strony drogi smartfon jest dobrym celem dla złodzieja. Dlatego właśnie stale wzrasta ilość ofert ubezpieczeń sprzętu elektronicznego. Warto się z nimi zapoznać i wybrać tę, która pozwala w szybkim tempie naprawić urządzenie lub zakupić nowe w tej samej klasie. Dobra polisa nie będzie ograniczała zasięgu terytorialnego, gdzie doszło do zdarzenia i rozszerzy odpowiedzialność za uszkodzenia także na osoby trzecie. Dzięki temu, nawet gdy dziecko upuści telefon, otrzymamy odszkodowanie. 

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018