REKLAMA

REKLAMA
00:00, 16.08.2017
Uważasz, że wakacje all inclusive to duży wydatek? Jest wręcz przeciwnie! Wybór takiej oferty to najlepszy sposób by zaoszczędzić na letnim wyjeździe.
12:30, 10.08.2017
Wymagania wobec pracownika, wynikające z treści oferty pracy, dotyczą przede wszystkim kwalifikacji zawodowych, a także kompetencji miękkich. Aby korzystnie zaprezentować się w trakcie rozmowy z rekruterem, warto wykazać się również kulturą osobistą oraz umiejętnościami interpersonalnymi.
12:28, 10.08.2017
W odpowiedzi na oferty pracy wysyłamy aplikacje – e-maile, do których załączamy CV oraz list motywacyjny. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, jak powinna wyglądać kompletna aplikacja o pracę. Dzięki przestrzeganiu podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na otrzymanie zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.
12:26, 10.08.2017
Od pracownika oczekuje się zaangażowania, nawet jeśli takie informacje nie wynikają bezpośrednio z treści oferty pracy. Chcąc zaprezentować taką cechę podczas rozmowy rekrutacyjnej, warto zadawać pytania potencjalnemu pracodawcy. Eksperci Pracuj.pl podpowiadają, o co pytać.
15:01, 03.08.2017
Wysyłanie paczek stało się dla nas niemalże tak samo oczywistą czynnością, jak wizyty na poczcie czy w lokalnym sklepie. Prawdą jest, że z usług firm kurierskich korzystamy coraz częściej. Sytuacja ta też jest przyczyną zwiększania się różnorodności firm kurierskich, które oferują nam swoje usługi w bardzo różnych cenach. Jak jednak wybrać tego najlepszego kuriera? Na co w największym stopniu należy zwrócić tutaj uwagę? Odpowiedzi na te właśnie pytania, znajdziecie państwo w naszym poniższym artykule.
11:38, 26.07.2017
Kiedy pracujemy robiąc coś online, zależy nam na tym, aby praca nasza przebiegała sprawnie i bez większych zakłóceń. Nie zawsze jednak możemy to osiągnąć. Bardzo często jest tak, że nasze działania w Sieci, są spowalniane. Niewiele osób jednak zdaje sobie sprawę z tego, co jest powodem tego typu sytuacji. Niewiele osób też wie, że może być to spowodowane doborem niewłaściwej wyszukiwarki.
13:56, 21.07.2017
Zaproszenia na wesele są wysyłane wcześniej. To też nie jest tak, że dowiadujemy się o uroczystości przysłowiowo za pięć dwunasta. Jednakże informacje to jedno, zaś stan faktyczny to drugie. Nie raz i nie dwa zapewne zdarzyło wam się stanąć przed swoją szafa i z rozpaczą stwierdzić, że wesele jest lada chwila, a wy zwyczajnie nie macie się w co ubrać. Spokojnie, to problem z którymi kobiety (choć nie tylko one) borykają się od dawna. My jednak mamy kilka bardzo prostych rozwiązań, jak zażegnać taki kryzys i co zrobić, aby nie tylko wyglądać idealnie na weselu, ale też – oczarować wszystkich klasą i szykiem.
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017