REKLAMA

REKLAMA
15:58, 20.10.2017
Zadośćuczynienie to forma rekompensaty za doznaną krzywdę. Zgodnie z kodeksem cywilnym przysługuje ono osobom poszkodowanym w przypadku uszkodzenia ciała czy wywołania rozstroju zdrowia na skutek określonego zdarzenia związanego ze szkodą niemajątkową. Takie roszczenie, podobnie jak roszczenie odszkodowawcze, może jednak zostać przedawnione.
16:06, 18.10.2017
Niektórzy ludzie czują w sobie ducha przedsiębiorczości, ale mimo to nigdy nie zdecydowali się na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Być może to duży błąd, ponieważ można wskazać wiele osób, które mają tzw. smykałkę do handlu, a decyzja o otwarciu sklepu czy innej firmy okazała się bardzo trafna. Dla niektórych, którzy by chcieli ale obawiają się strat można zaproponować biznes w sieci.
15:56, 18.10.2017
Skąd bierze się pierwsze wrażenie, jakiego doznajemy po zajęciu miejsca w samochodzie? Czy chodzi o przestronność, wygodę, miejsce na nogi? Nie, liczy się zapach. Na ogół jest neutralny lub przyjemny, np. wtedy, gdy właściciel dba o kabinę, regularnie ją sprząta i używa zapachów Yankee Candle. Bywa jednak, że w kabinie pachnie nieprzyjemnie, a może wręcz cuchnie tak, że trudno wytrzymać.
14:38, 17.10.2017
Kobiety uwielbiają sukienki. Żadna inna kreacja nie pozwala w tak subtelny sposób wyeksponować walorów. Żadna inna także nie sprawia, że poruszamy się i zachowujemy bardzo wdzięcznie. I choć na co dzień większość pań sięga po spodnie – jako najwygodniejszy element garderoby, to na wyjątkowe okazje, wyjścia ze znajomymi, spotkania biznesowe i rodzinne sięgamy po arcykobiece kreacje. Te w połączeniu z butami na wysokim obcasie, modną torebką i biżuterią Swarovski pozwalają czuć się niepowtarzalnie i co najważniejsze dodają pewności siebie.
09:12, 16.10.2017
Szybkie pożyczki za darmo to oferta instytucji pozabankowych, które chcą przyciągnąć nowych klientów propozycją błyskawicznej pożyczki gotówkowej udzielanej za 0 złotych. Darmowe szybkie pożyczki przez internet oferowane są bez żadnych zaświadczeń, ani formalności, a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty. Szybkie pożyczki online wypłacane są w ciągu 15 minut, można pożyczyć nawet 1500 złotych na okres 30 dni. Jedynym warunkiem jaki należy spełnić, żeby oprocentowanie takiej szybkie pożyczki wyniosło równe 0% - jest jej terminowa spłata.
1
10:20, 10.10.2017
Przesuszona skóra, pojawiające się wypryski czy zaczerwienienia mogą świadczyć o wystąpieniu u danej osoby choroby skórnej, nazywanej egzemą. Jest to schorzenie dermatologiczne, którego doświadczają także najmłodsi pacjenci. Jak je rozpoznać i jakie są przyczyny egzemy u dzieci?
13:56, 05.10.2017
Wśród wielu pytań, na które muszą sobie odpowiedzieć przyszli państwo młodzi, jest i to, czym pojechać do ślubu. Oczywiście można po prostu taksówką, ale fantazja nowożeńców nie zna granic. Tego dnia wszystko powinno być wyjątkowe, a więc i limuzyna, którą młodzi pojadą do USC lub kościoła, a potem na wesele. Wybór jest ogromny.
13:52, 05.10.2017
Ze smartfonów korzysta nawet 85 procent wszystkich Polaków, gdyż są to urządzenia praktyczne i posiadające wiele funkcji. Niestety, są to również sprzęty, które cechują się jednym z najwyższych współczynników awaryjności spośród wszystkich urządzeń elektronicznych. Co zrobić, gdy smartfon ulegnie awarii?
09:14, 03.10.2017
Zadbany, zabytkowy samochód jest dumą dla właściciela. Niestety, nie każdy posiadacz oldtimera wyjeżdża swoim ukochanym pojazdem na ulicę. Wynika to z obawy, że auto ulegnie awarii lub wypadkowi, a naprawa samochodu będzie niemożliwa ze względu na wysokie koszty. Co zrobić, by się przed nimi uchronić i jednocześnie cieszyć się z jazdy zabytkiem?
00:00, 02.10.2017
Wielu z nas planuje swoje urlopy na jesieni – jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy odwiedzić popularną miejscowość lub kurort, ale nie przepadamy za tłumami, które są nie do uniknięcia w sezonie. Jeśli jednak w wakacje spędzaliśmy aktywnie weekendy w miejscu zamieszkania – kluby, restauracje, koncerty – może się okazać, że brakuje nam kilkuset złotych w domowym budżecie, a za dwa tygodnie mamy zaplanowany wyjazd. Co wtedy zrobić?
REKLAMA
1
11:25, 26.09.2017
Ekogroszek to wysokiej jakości paliwo przeznaczone do kotłów z automatycznym podajnikiem paliwa. Pozwala osiągnąć dużą efektywność, przy niewielkim nakładzie cenowym. Zawiera w sobie niewielką ilość siarki i ma bardzo małą wilgotność. Każda osoba wykorzystująca ekogroszek w codziennym życiu wie doskonale, że tworzy on niewiele popiołu, zatem jest to dobry wybór, jeśli chodzi o kotły centralnego ogrzewania. Sprawdź, jakie jeszcze argumenty przemawiają za wybraniem ekogroszku do zasilania kotła.
11:19, 25.09.2017
Masz do zrzucenia nadmiar kilogramów? Na pewno słyszałaś o różnych suplementach diety, które mogą ci w tym pomóc. Niektóre obiecują nawet kilka kilogramów mniej w ciągu tygodnia! Czy jednak stosowanie takich preparatów jest bezpieczne?
11:11, 25.09.2017
Nie każdy z nas ma odłożone pieniądze na czarną godzinę. Wobec tego wtedy, gdy pojawia się konieczność pokrycia nagłych wydatków, na przykład związanych z leczeniem, pojawia się problem. Skąd wziąć pieniądze? W tym celu możemy skorzystać z szybkich i wygodnych pożyczek.
12:03, 21.09.2017
Męczy Cię przeszukiwanie stron w Internecie podczas poszukiwań pracy? Znalezienie atrakcyjnych ofert zabiera Ci zbyt dużo czasu? Może czas spróbować praktyczniejszych form poszukiwania zatrudnienia? Zapoznaj się z możliwościami wyszukiwarki ofert pracy Nuzle.pl
10:00, 20.09.2017
Od kilku lat lato w Polsce nie zachęca do plażowania, a wypoczywający nad Bałtykiem nieraz z przerażeniem patrzą na prognozy pogody. Marzyłoby się wręcz odwpoczywanie na gorących piaskach, kapiele w przyjemnej wodzie oraz cały szereg atrakcji i możliwości. Coraz częściej więc na urlop wybieramy południe Europy, które nie dość że zapewnia idealną pogodę, to jeszcze jest zdecydowanie bezpieczniejsza niż inne rejony śaiwta. Jednym z głównych kierunków podróży staje sie więc Teneryfa.
REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2017