technik prac biurowych

Nr oferty: 26/4/2018Dodane przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gorlice

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Nawiązywanie współpracy, realizacja zamówień, wykonywanie czynności biurowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.04.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Język:
    • rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera, urządzeń biurowych
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez OHP
        Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
        Adres: Rzeźnicza 10, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Małgorzata Gawlik
        Numer telefonu: 18 352 05 23
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty:
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        asystowanie lekarzowi dentyście
        StPr/18/0506
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        montaż szalunków systemowych
        StPr/18/0496
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        zbrojenia, prace zbrojarskie
        StPr/18/0497

        regipsy, malowanie, glazura, elewacje
        StPr/18/0498

        odbiór towaru ilościowy i jakościowy, sporządzanie elektroniczne prszyjęć towaru, wycena nowych artykułów, zmiana cen, drukowanie etykiet, promocji i ich eksponowanie na terenie sklepu, sporządzanie z
        StPr/18/0501
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        obsługa klienta, sporządzanie zamówień, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej,
        StPr/18/0502

        prowadzenie księgowości za zasadach ogólnych,sporządzanie rejestru VAT, sporządzanie deklaracji PIT i plików JPK do Urzędu Skarbowego, dokumentowanie płatności, wystawianie faktur sprzedaży
        StPr/18/0505

        obsługa klientów lokalu, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy i terminala, obsługasprzętów i urzade gastronomicznych, serwowanie potraw, napojów, sprzatanie stolików, mycie naczyń, zapoznanie sie z prz
        StPr/18/0494

        przyjmowanie towaru, metkowanie, układanie towaru na półkach, obsługa klienta, obsługa kasy i komputera, wystawianie faktur i paragonów
        StPr/18/0495

        obsługa kasy fiskalnej, obsluga klienta, obsługa komputera (MS WORD, EXCEL) obsługa programu sprzedażowego SUBIEKT, rozpakowywanie towaru, metkowanie
        StPr/18/0481