Kelner (oferta pracy po stażu)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: przygotowanie sali do pracy podczas przyjęć okolicznościowych, obsługa gości, obsługa urządzeń gastronomicznych, pobieranie potraw i napojów z kuchni i bufetu, rozliczenie pobranych potraw i napojów
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 1 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • praca w zespole
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe 4-letnie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Weronika Szymczyk
        Numer telefonu: 183535520 w. 110
        E-mail: wszymczyk@pup.gorlice.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie+CV
        Sprzedaż produktów, doradztwo w wyborze artykułów, dbanie o przyszłość miejsca pracy, staranna obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanie dokumentów dla klientów zgłaszających reklamacje, obsługa sprzeda
        StPr/18/0613
        wynagrodzenie od 997,4 PLN

        Zapoznanie się z przepisami i regulaminem organizacji pracy, BHP i PPOŻ. Sporządzanie różnego rodzaju potraw, ciasta, obróbka wstępna surowców oraz dobieranie ich do sporządzania posiłków, utrzymanie
        StPr/18/0614

        stylizacja paznokci, stylizacja rzęs, henna i regulacja, manicure i pedicure, przygotowanie sprzętu do sterylizacji, dbanie o czystość stanowisk pracy, masaże twarzy i ciała
        StPr/18/0615

        sporządzanie pism, kompletowanie dokumentów, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, bierząca obsługa i administracyjna pomoc na poszczególnych stanowiskach Wydziału, pomoc przy bieżącej archiwizac
        StPr/18/0616

        wg wniosku
        StPr/18/0619

        obsłujga programu "OPTIMA" obsługa komputera
        StPr/18/0620

        przygotowanie towaru do sprzedaży wg zamówień ze sklepów, prace spedycyjne
        StPr/18/0621

        obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, segregowanie dokumentów
        StPr/18/0624

        przygotowanie posiłków dla gości restauracji, catering, przygotowanie wyrobów garmażeryjnych
        StPr/18/0625
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        pakowanie, przemieszczanie towaru dostępnego na terenie zakładu
        StPr/18/0626