Pomocniczy robotnik budowlany

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Wykonywanie pomocniczych robót budowlanych przy budowie budynków od podstaw aż do wykończenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie 6 miesięcy - mile widziane. Pracodawca przyuczy do pracy.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307 w. 109
      E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie + Cv
      przekazania dokumentów:
      montaż szalunków systemowych
      StPr/18/0496
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      zbrojenia, prace zbrojarskie
      StPr/18/0497

      regipsy, malowanie, glazura, elewacje
      StPr/18/0498

      odbiór towaru ilościowy i jakościowy, sporządzanie elektroniczne prszyjęć towaru, wycena nowych artykułów, zmiana cen, drukowanie etykiet, promocji i ich eksponowanie na terenie sklepu, sporządzanie z
      StPr/18/0501
      wynagrodzenie od 997,4 PLN

      obsługa klienta, sporządzanie zamówień, przyjmowanie towaru, obsługa kasy fiskalnej,
      StPr/18/0502

      prowadzenie księgowości za zasadach ogólnych,sporządzanie rejestru VAT, sporządzanie deklaracji PIT i plików JPK do Urzędu Skarbowego, dokumentowanie płatności, wystawianie faktur sprzedaży
      StPr/18/0505
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      obsługa klientów lokalu, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy i terminala, obsługasprzętów i urzade gastronomicznych, serwowanie potraw, napojów, sprzatanie stolików, mycie naczyń, zapoznanie sie z prz
      StPr/18/0494

      przyjmowanie towaru, metkowanie, układanie towaru na półkach, obsługa klienta, obsługa kasy i komputera, wystawianie faktur i paragonów
      StPr/18/0495

      obsługa kasy fiskalnej, obsluga klienta, obsługa komputera (MS WORD, EXCEL) obsługa programu sprzedażowego SUBIEKT, rozpakowywanie towaru, metkowanie
      StPr/18/0481

      obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przymowanie towarów pod względem jakościowym i ilościowym, wydawanie towarów
      StPr/18/0482