Akwizytor (prace interwencyjne)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: rozmowa z klientem, przedstawianie ofert, pozyskiwanie klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
      Numer telefonu: 183536307 w. 109
      E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie + CV
      Wykonywanie konstrukcji stalowych poprzez spawanie elementów metalowych
      StPr/18/1194
      wynagrodzenie od 15 - 16 PLN

      zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu, równomierne ładunku na paletach, specjalnych podstawach za pomocą obsługiwanego pojaz
      StPr/18/1191
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      pielęgnacja terenów zieleni, prace porządkowe, przycinka drzew i krzewów.
      StPr/18/1192
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      rozmowa z klientem, przedstawianie ofert, pozyskiwanie klienta
      StPr/18/1189

      załadunek i rozładunek towaru
      StPr/18/1190

      obsługa maszyn i urządzeń w ramach posiadanych uprawnień, nadzór nad powierzonym sprzętem, prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi przełożonego, bieżąca kontrola parametrów p
      StPr/18/1176
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      dostarczenie potraw samochodem dostawczym pod adres wskazany przez klienta
      StPr/18/1164

      Obróbka wyrobu zgodnie z dokumentacją technologiczną, kontrola wyrobu, dobór i ustawianie narzędzi oraz parametrów obróbczych, tworzenie, wprowadzanie i edytowanie programu oraz praca na obrabiarce w
      StPr/18/1171
      wynagrodzenie od od 19 PLN

      obsługa kamery, kontakt z klientami
      StPr/18/1174

      obsługa klienta w zakresie doradztwa technicznego z zakresu elektryki (fotowoltaika)
      StPr/18/1162