Glazurnik (refundacja części kosztów zatrudnienia dla osób do 30 roku życia)

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich, formowani
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Glazurnik
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Doświadczenie mile widizane
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybyłowicz
        Numer telefonu: 183536307 w. 109
        E-mail: kprzybylowicz@pup.gorlice.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Skierowanie+CV
        wykonywanie okładzin ściennych oraz podłóg. Malowanie ścian i przygotowanie materiałów do robót wykończeniowych, montaż armatury, szpachlowanie, malowanie
        StPr/18/1096
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        kompleksowa obsługa pacjenta dobór i dopasowanie aparatów sprzedaż akcesoriów
        StPr/18/1085
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        organizowanie najkorzystniejszych warunków wszechstronnego rozwoju dziecka, planowanie procesu edukacyjnego, kształtowanie pozytywnych nawyków, rozwijanie osobowości dzieci
        StPr/18/1088

        obsługa klienta, pobieranie towaru z magazynu i układanie na hali, fakturowanie sprzedanego towaru, obsługa kasy fiskalnej
        StPr/18/1091

        spedycja międzynarodowa
        StPr/18/1078
        wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

        obsługa oprogramowania graficznego, określenie przestrzeni barwnej w materiałach graficznych, sprawdzanie poprawności materiałów przekazanych do druku, pzygotowywanie do druku
        StPr/18/1073

        utrzymanie infrastruktury technicznej budynków i placu wokół obiektu, zabezpieczanie i konserwacja budynków, ogrodzeń
        StPr/18/1074

        obsługa sieci komputerowych
        StPr/18/1066

        obsługa piły tarczowej wzdłużnej
        StPr/18/1067
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        Przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, układanie płytek szkliwionych przy użyciu zaprawy lub kleju na ścianach płaskich, formowani
        StPr/18/1051