Zamknij
REKLAMA

Wysowianka po raz kolejny Partnerem Polskiego Związku Biathlonu

12:30, 23.11.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

21 listopada 2017r. odbyło się spotkanie w Wysowej-Zdroju podczas, którego oficjalnie parafowano umowę o współpracy na kolejny sezon. Podpisy na dokumencie złożyli Dagmara Gerasimuk- prezes Polskiego Związku Biatlonu oraz Wacław Furmanek – prezes Uzdrowiska Wysowa SA.  

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Zimowe starty zawodników będą tym razem wyjątkowe i szczególne pod każdym względem, za sprawą Igrzysk Olimpijskich, które będą się odbywały w dniach od 9 do 25 lutego 2018 r. w południowokoreańskim Pjongczangu. Wysowianka będzie towarzyszyć najlepszym polskim biathlonistom na każdym etapie ich sportowych zmagań. Dobrze nawodniony organizm do którego dostarczono odpowiednią ilość składników mineralnych to podstawa w sportowym świecie.

W ramach zawartej umowy Reprezentacja Polski w Biathlonie w 2018 roku zawita nie jednokrotnie do Wysowej-Zdroju. Zawodnicy będą gościć u nas m.in. po wyczerpującym sezonie na turnusie regeneracyjnym w Ośrodku Uzdrowiskowym Biawena oraz na cyklicznej imprezie promującej biathlon pt. „Biathlon dla Każdego”. W jej trakcie każdy zainteresowany kibic będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w biathlonowej rywalizacji i spotkać się przy tej okazji z najlepszymi w kraju i na świecie zawodnikami w tej dyscyplinie sportu..

Śledźcie poczynania Biathlonistów i trzymajcie kciuki za medale dla naszej Reprezentacji !!!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone