Zamknij
REKLAMA

Bieccy rycerze dotarli do Serbii

20:36, 11.04.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Członkowie Zakonu Rycerskiego Ziemi Bieckiej wzięli udział w turnieju rycerskim organizowanym w Twierdzy Belgrad w Serbii. Jak informują bieccy rycerze ich prezentacje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

W dniach 8-9 kwietnia pięcioosobowa reprezentacja grupy wzięła udział w turnieju rycerskim zorganizowanym w Twierdzy Belgrad w Serbii. Niezapomniane wrażenia obfitujące w wiele nowych przyjaźni oraz doświadczeń pozwoliły natychmiastowo odejść w niepamięć trudom długiej i męczącej podróży.

Tym razem zamiast naszego średniowiecznego sztandaru zabraliśmy ze sobą flagę współczesnej Polski . Na miejscu prezentowaliśmy się z łucznictwem tradycyjnym, średniowieczną mennicą, grami i zabawami, które były przez cały czas oblegane przez widzów. Pomimo, iż językowo wywodzimy się z jednej "gałęzi" łatwiejszym sposobem okazała się jednak komunikacja w języku angielskim. Mamy nadzieję zobaczyć się z nowymi przyjaciółmi już niebawem – radośnie relacjonują na swoim fanpage członkowie Zakonu Rycerskiego Ziemi Bieckiej. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone