Zamknij
REKLAMA

Ale Ale to był piknik!

19:33, 28.05.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj
Występ dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Gorlicach

VIII Gorlicki Dzień Osób Niepełnosprawnych oraz VI Gorlicki Marsz Żonkilowy za nami! Przepiękna pogoda spowodowała, że spora część gorliczan spędziła ten dzień gdzieś poza miastem, jednak frekwencja na imprezie nie była zła, szczególnie w czasie koncertu „gwiazdy” pikniku.

Podobnie jak w latach ubiegłych Dzień Osób Niepełnosprawnych miał charakter pikniku integracyjnego. Piknikowe atrakcje poprzedziła msza święta w intencji rodzin, osób chorych, niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, która została odprawiona o godz. 13.00 w Bazylice Mniejszej.

O godz. 14.00 spod Bazyliki wyruszył VI Gorlicki Marsz Żonkilowy przy udziale Orkiestry Dętej OSP Dominikowice oraz Mażoretek DOMINO. Uczestnikami marszu byli podopieczni warsztatów terapii zajęciowej działających na terenie powiatu gorlickiego, ośrodków wychowawczych oraz stowarzyszeń zrzeszających osoby niepełnosprawne, wolontariusze.

Oficjalne otwarcie Pikniku miało w tym roku miejsce na terenie Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali wiele ciekawych atrakcji i występów. Gwiazdą pikniku był disco-polowy zespół ANDRE, autor przeboju „Ale Ale Aleksandra”. Na koncert tego wykonawcy przybyło mnóstwo osób. A, jaka atmosfera panowała w trakcie występu możecie zobaczyć klikając TUTAJ i przenosząc się nasz facebookowy fanpage lub w okienku poniżej

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

e=mc2e=mc2

9 7

Tacy artyści tani nie są i bez wątpienia kilka tysięcy trzeba było za ich przyjazd na stół położyć. Jestem ciekaw, czy to co zebrano do puszek było przynajmniej równowartością poniesionych kosztów na imprezę. Jeśli nie (a sądzę, że właśnie tak to było) to jaki sens jest robić coś, co kosztuje więcej niż się zarobi? Nie lepiej byłoby bez tego całego cyrku dać te pieniążki w większej kwocie potrzebującym dzieciom? 23:55, 28.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

adam1adam1

4 0

Do e=mc2: tu właśnie chodzi o ten cyrk, a nie o potrzebujące dzieci. 07:15, 30.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018