Zamknij
REKLAMA

Magia we włosach

13:06, 16.04.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

„Magia we włosach zaklęta…”- pod takim tytułem odbył się V Ponadregionalny Konkurs Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich w Trzcianie koło Rzeszowa. 

Uczennice Zespołu Szkół Technicznych w Gorlicach, jak co roku, uczestniczyły w tym prestiżowym konkursie udowadniając kolejny raz, że rozwijanie własnych pasji i zdolności daje wiele radości i przynosi wymierne efekty.

Uczennica klasy III technikum fryzjerskiego ZST Monika Szurek wraz z modelką Beatą Wąsowicz z tej samej klasy, zdobyły nagrodę specjalną konkursu, tj. Wyróżnienie Wójta Gminy Świlcza. Młode fryzjerki stworzyły niezapomnianą stylizację wpisującą się w temat przewodni konkursu.

Druga para w składzie: Marta Myśliwy z klasy II w roli fryzjerki oraz Klaudia Ławrynowicz z klasy I  w roli modelki także wykonały przepiękną stylizację konkursową, która odzwierciedlała wielki talent  i kreatywność młodych fryzjerek. Uczennice najmłodszych klas są dopiero na początku swojej drogi zawodowej, ale już teraz widać w nich wielki potencjał fryzjerski. Mamy więc nadzieję, że rozwijając swój warsztat pracy oraz swoje pasje będą osiągać sukcesy.

Gratulujemy naszym zdolnym fryzjerkom oraz ich nauczycielce pani Joannie Socha sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Informacje i zdjęcia udostępniła dyrektor ZST w Gorlicach Renata Stępień

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

beti beti

5 3

Pani Socha uczyła niemieckiego a teraz fryzur? 12:17, 17.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone