Zamknij
REKLAMA

Koncertowa miłość w MDK

17:54, 12.03.2018 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

W Młodzieżowym Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert pt. „Miłość drogę zna...”. W wypełnionej po brzegi auli zabrzmiały piosenki o różnych odcieniach uczuć i skomplikowanych relacjach damsko-męskich.

Na scenie zaprezentowali się wokaliści ze studia wokalnego MDK, czyli: Nastka Demianko, Hanna Zając, Dagmara Rolak Koszyk, Julia Rak, Anna Mucha, Marcelina Hojdak, Anna Gryboś, Paulina Wędrychowicz, Aleksandra Przybyłowicz, Karolina Guzik, Karolina Stabach, Kacper Machowski, Karol Szpakowski, Maciej Jamro, Szymon Gurba. Towarzyszył im zespół muzyczny w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala i Rafał Belczyk.

Było nastrojowo, lirycznie, wzniośle, ale także z nutką humoru, czy wręcz dramtycznie jak np. w brawurowo wykonanym Songu porzuconej.

Dyrektor Tomasz Kubala zapowiedział, że już się szykuje następna koncertowa niespodzianka. Z niecierpliwością czekamy więc na kolejną muzyczno-wokalną odsłonę utalentowanej młodzieży z MDK.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

159159

5 3

Serdecznie gratuluję Panu Dyrektorowi wspaniałego koncertu i sukcesów w pracy z młodzieżą. Dzisiaj trzeba być dla nich prawdziwym mistrzem i autorytetem, by ich porwać za sobą. Życzę wielu pięknych koncertów i uzdolnionych młodych ludzi z zapałem w sercu. 11:14, 13.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone