Zamknij
REKLAMA

Każdy jest Kazikiem swego losu

23:01, 13.10.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 300 osób zdecydowało się wybrać w piątkowe późne popołudnie do gorlickiej hali OSiR na najnowszy program wrocławskiego kabaretu Neo-Nówka.

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierali widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych.

W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka wzięła na warsztat świat mężczyzn. Spektakl tak naprawdę jest niekonwencjonalną instrukcją obsługi współczesnego mężczyzny, z której widz mógł się dowiedzieć jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. 

Elementem spinającym cały program była zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabrakło autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. 

Program bezsprzecznie zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu, co udowadniały wybuchające, co chwila salwy gromkiego śmiechu z widowni, na której zasiadło ponad 300 osób, w tym 10 to zwycięzcy naszego konkursu, którzy otrzymali specjalne imienne zaproszenia na dzisiejszy spektakl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Znawca tematuZnawca tematu

3 11

Neo-Nowka to jeden ze slabszych kabaretów i ja bym się nimi tak nie zachwycał bo nie ma czym. Ogólnie to jest posucha z tymi kabaretami. Jedynie Smile trzyma jakiś tam poziom. Na youtube walkowane są te same starocie i prawie nic nowego nie wymyślają. 08:17, 14.10.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

WaskiWaski

6 2

Proponuje dalej oglądać TVP info 10:26, 14.10.2017


Wybitny znawcaWybitny znawca

3 2

Neonówka, Moralnego niepokoju itp. są akurat fajne. Smile to dla klientów co "M jak miłość" oglądają... 08:34, 14.10.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone