Zamknij
REKLAMA

Halo, czy to siostra Pani Joanny?

17:32, 23.09.2017 | J.R
REKLAMA
Skomentuj

Kabaret „Smile” z Lublina zagościł dziś w Gorlicach ze swoim najnowszym programem „To Ci tłumaczę!” Około 250 widzów zgromadzonych w sali teatralnej GCK bawiło się wyśmienicie.

Sporym zaskoczeniem dla widzów, a szczególnie Pani Joanny było telefoniczne połączenie i rozmowa na żywo ze swoją siostrą pod opieką, której pozostawiła ona trójkę swoich dzieci. Całkowicie spontaniczna rozmowa była bardzo udanym elementem, od którego kabareciarze rozpoczęli swój gorlicki spektakl i „nastroili” widownię.

Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie spektaklu starali się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykonał to w swoim stylu.

Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązał śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Artyści zwrócili też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Jeśli ktoś z Państwa nie miał możliwości wybrać się na dzisiejsze widowisko kabaretowe będzie miał szansę naprawić to niedogodność, gdyż już wkrótce, a dokładniej w piątek 13 października w hali OSiR wystąpi inny popularny kabaret Neo-Nówka! Bilety już są w sprzedaży (informacje na ten temat znajdziecie Państwo w module zapowiedzi Co? Gdzie? Kiedy?), ale jest też szansa na zdobycie jednego z pięciu darmowych dwuosobowych zaproszeń na ten spektakl w naszym konkursie, który jest już aktywny dla czytelników.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gorlice24.pl | Prawa zastrzeżone