Zamknij

XXVII Międzynarodowy Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej

20:50, 17.12.2017 J.R
Skomentuj

Po raz 27  w naszym mieście spotkali się amatorzy halowej piłki nożnej na Turnieju Barbórkowym o puchar Komisji Międzyzakładowej NSZZ "Solidarność" "Glinik" w Gorlicach.

Do turnieju zgłosiło się 20 zespołów, które zostały rozstawione w czterech grupach. Mecze eliminacyjne rozgrywane były w sobotę 16 grudnia od godz. 8.00 do godz. 21.00. W drugiej, niedzielnej, fazie turnieju walczyło 12 zespołów.

Po dwudniowych rozgrywkach, które odbywały się w hali gorlickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najważniejsze złote trofeum turnieju wywalczyli zawodnicy z Kałusza.

Srebrne medale zdobyła drużyna Zakładu Narzędziowego M+R z Gorlic, a brązowe medale druga drużyna z Kałusza. Czwarte miejsce zdobył ZG Sobieski Jaworzno.

zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Gorlicach