Zamknij

Triumf gorlickich policjantów na XXV turnieju "Patrolu Roku"

13:02, 17.09.2018 J.R Aktualizacja: 14:13, 17.09.2018
Skomentuj

Gorliccy policjanci - sierż. sztab. Damian Florek oraz st. sierż. Sebastian Michalski, którzy reprezentowali garnizon małopolski w XXV edycji Turnieju Par Patrolowych "Patrol Roku", w klasyfikacji drużynowej tego turnieju zajęli I miejsce. W klasyfikacji generalnej zajęli II i III miejsce.

Portal

gorlice24.pl

Napisał o tym

pierwszy

Główną nagrodą trzydniowych zmagań jest Puchar Przechodni Prezydenta Rzeczypospolitej. Ogólnopolskie mistrzostwa z udziałem policjantów ze wszystkich garnizonów prewencji już tradycyjnie odbywały się w słupskiej Szkole Policji.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego zwycięstwa i życzymy dalszych osobistych i zawodowych sukcesów.